دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
طراحی گرافیکطراحی و خلاقیت

معرفی 12 سایت برتر برای مشاغل حوزه طراحی گرافیک

آیا به دنبال جایی برای پیدا کردن مشاغل مرتبط با طراحی گرافیک هستید؟ در این مقاله می‌توانید به لیستی از 12 وب سایت برتر برای یافتن این مشاغل، چه به صورت تمام وقت و چه به صورت فریلنسری و در سطح جهانی دسترسی داشته باشید.

معرفی 12 وب سایت برای یافتن مشاغل حوزۀ طراحی گرافیک

در ادامه 12 وب سایت عالی را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانید در آنها پروژه‌های فوق العادۀ طراحی گرافیک را پیدا کنید و انجام دهید.

ParsFreelance Project Board

اگر گرافیستی هستید که به صورت پروژه‌‌ای کار می‌کنید و نگران این هستید که مشتری بعدی خود را چگونه پیدا خواهید کرد، پلتفرم پارس فریلنسر جایی است که می‌تواند برای یافتن پروژه‌های جدید و عالی به شما کمک کند. برای مشاغل طراحی گرافیک فریلنسری با کیفیت که آگهی آنها به صورت روزانه در این وب سایت منتشر می‌شود، می‌توانید به دنبال پروژۀ مورد علاقۀ خود بگردید. در این وب سایت به راحتی خواهید توانست پروژه‌ها را براساس کلمات کلیدی، مجموعه مهارت‌ها و حتی بودجۀ دلخواهتان فیلتر کنید. به این ترتیب شما به صورت مداوم به کارفرمایانی دسترسی خواهید داشت که همیشه پروژه‌ای برای سپردن به شما دارند.

Freelance Project Board

Dribbble’s Job Board

قطعاً کار به صورت فریلنسینگ مورد علاقۀ همۀ طراحان گرافیک نیست. بنابراین اگر شما هم جزو گرافیست‌هایی هستید که به دنبال یک شغل ثابت و تمام وقت هستید، انجمن شغلی Dribbble بهترین مکان برای جستجو است.

بیشتر بخوانید: چگونه می‌توانیم یک طراح گرافیک حرفه‌ای شویم؟

پست‌های شغلی شرکت‌های بزرگ، آژانس‌ها و استارت آپ‌ها را در این انجمن مرور کنید تا موقعیت شغلی مناسبی را برای خود پیدا کنید. شما چه در جستجوی یک کار طراحی گرافیک به صورت دورکاری باشید و چه به دنبال یک موقعیت ابتدایی یا حتی یک نقش ارشد باشید، موقعیت‌های متناسب با مهارت‌های خاص خود را در این وب سایت خواهید یافت.

Dribbble’s Job Board

The Design Kids

The Design Kids یک منبع آنلاین برای هزاران طراح گرافیک دانشجو و فارغ التحصیل است. آرشیو شغلی این وب سایت مکانی عالی برای طراحان جدید است تا به کمک آن موقعیت‌های ابتدایی، بورسیه‌های طراحی و حتی دوره‌های کارآموزی را برای ارتقای مهارت‌های خود پیدا کنند. می‌توانید فرصت‌ها را در سرتاسر جهان در مراکز طراحی مانند لس آنجلس، نیویورک، لندن، ملبورن و… نیز جستجو کنید.

بیشتر بخوانید: کاربرد برنامه مدیریت پروژه انلاین توسط طراح گرافیک دورکار در ارتباط با کارفرما

 We Work Remotely

شما برای دیدن لیستی از مشاغل مربوط به طراحی گرافیک به صورت دورکار و فریلنسری، می‌توانید به صفحۀ پروژه‌های این وب سایت مراجعه کنید. این سایت در اغلب مواقع با مشاغل طراحی گرافیکی به صورت دورکاری در انواع صنایع از طراحی UI/UX  گرفته تا طراحی پوستر و لوگو و موشن گرافیک و… به روز می‌شود.

 We Work Remotely

 Angel.co  Angel.co

آیا دوست دارید با یک تیم کوچک‌تر در حوزۀ کارهای مربوط به طراحی گرافیک فعالیت کنید؟ برای پیدا کردن تعداد زیادی از فرصت‌های شغلی در استارت‌آپ‌ها از سراسر جهان، به تابلوی کار در وب سایت Angel.co مراجعه کنید.

شما می توانید بر اساس حقوق و دستمزد دلخواه خود، سطح مهارت‌ها، صنایع و حتی اندازۀ شرکت‌ها، آگهی‌های شغلی موجود در این وب سایت را  فیلتر کنید.  علاوه بر این می‌توانید با تکمیل پروفایل خود در این سایت به شرکت‌ها اطلاع دهید که در دسترس هستید تا بتوانند برای مصاحبه و ادامۀ همکاری با شما تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید: 120 منبع و ابزار رایگان برای طراحان گرافیک/ قسمت اول

 AIGAAIGA Design Jobs

یکی دیگر از منابع عالی برای یافتن مشاغل طراحی گرافیک، مراجعه به وب سایت AIGA است. در سایت AIGA می‌توانید فرصت‌های شغلی را براساس نوع شغلی که به دنبال آن هستید، از سطح مبتدی گرفته تا حرفه‌ای و حتی کارآموزی  فیلتر کنید. همچنین می‌توانید براساس سطح کار خود در زمینۀ طراحی گرافیکی شغل مناسب خودتان را پیدا کنید.

پروژه طراحی گرافیک

موقعیت‌های شغلی زیادی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را بررسی کرد، خواه طراح سطح ارشد، متوسط یا مبتدی باشید. در این وب سایت پروژه‌های دورکاری هم وجود دارند و اگر فریلنسر باشید، می‌توانید با فیلتر کردن موقعیت‌های شغلی دورکاری، شغل و پروژۀ فریلنسینگ دلخواه خودتان را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: 120 منبع و ابزار رایگان برای طراحان گرافیک/ قسمت دوم

 Coroflot

Coroflot یک وب سایت شغلی است که به طور خاص برای کمک به افراد خلاق در یافتن فرصت‌های کاری جدید ساخته شده است. در این سایت مشاغل براساس مکان مورد نظرتان می‌توانید مجموعۀ مهارت‌های مرتبط با طراحی را پیدا کنید یا به سادگی فهرستی از شرکت‌هایی را که در حال حاضر در این ماه استخدام می‌کنند ببینید. همچنین می‌توانید صفحۀ مربوط به حقوق و دستمزد این شرکت‌ها را نیز بررسی کنید تا میانگین حقوق و دستمزد پرداختی آنها بر اساس عنوان شغلی و مکان کار را به دست بیاورید.

 Coroflot

Design Jobs Board

Design Jobs Board نیز یک منبع عالی برای جستجوی موقعیت‌های شغلی تمام وقت، فریلنسری، پاره وقت و حتی قراردادی در حوزۀ مشاغل مربوط به طراحی گرافیک است. شما در این وب سایت همچنین می‌توانید آگهی‌ها را براساس سطح مهارت خودتان فیلتر کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه می‌توانیم کیفیت دورکاری از خانه را افزایش دهیم؟

 If You Could Jobs

If You Could Jobs وب سایتی شامل فهرستی از مشاغل است که برای افراد خلاق ساخته شده است. بیشتر فهرست‌های شغلی خارج از بریتانیا هستند، اما گاهی اوقات در سایر نقاط جهان نیز فرصت‌هایی پیدا می‌کنید. با If You Could Jobs، همچنین می‌توانید در بخش شغل شخصی ثبت نام کنید تا آگهی‌هایی که بیشترین مطابقت را با موقعیت‌ها و توانایی‌های شما دارند برایتان ایمیل شوند.

Google Design Jobs

آیا شما هم جزو گرافیست‌هایی هستید که رویای کار در یکی از سازمان‌های طراحی بسیار جذاب را دارید؟ گوگل جزو کمپانی‌هایی است که تقریباً همیشه برای موقعیت‌های طراحی، نیروی جدید استخدام می‌کند؛ از طراحی بصری گرفته تا طراحی تعاملی، UI/UX و… . برای مشاهده آخرین موقعیت‌های شغلی باز در گوگل می‌توانید به صفحۀ مشاغل این وب سایت مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه یک دیجیتال نومد موفق و طراح گرافیک دورکار همیشه در سفر شویم؟

Authentic Jobs

Authentic Jobs یک وب سایت شغلی دیگر برای مراجعه و استفادۀ طراحان، توسعه دهندگان و متخصصان خلاق در سراسر جهان است. شما می‌توانید مشاغل طراحی آزاد، مشاغل طراحی از راه دور، کارآموزی و موقعیت‌های تمام وقت را براساس هر مهارت طراحی در این وب سایت پیدا کنید.

طراحان گرافیک

Krop

آخرین وب سایتی که قصد داریم در این مقاله آن را به طراحان گرافیک معرفی کنیم Krop است. این سایت یک وب سایت شغلی خلاق در صنعت خود است که طراحان گرافیک با تمام سطوح تجربه در آن حضور داشته و از آن استفاده می‌کنند. شما هم می‌توانید در این وب سایت ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده و موقعیت‌های شغلی دلخواهتان را در آن مشاهده و انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: تفاوت بین مشاغل خانگی ، دورکاری، فریلنسری، قراردادی و غیره چیست؟

چگونه شغل رویایی خود در حوزۀ طراحی گرافیک را پیدا کنید؟

در این مقاله 12 وب سایت که منابعی فوق العاده برای یافتن موقعیت‌های شغلی در حوزۀ طراحی گرافیک هستند به شما معرفی شد. علاوه بر ثبت نام و مشاهدۀ موقعیت‌های شغلی در این وب سایت‌ها، شما می‌توانید با ثبت نام در وب سایت پارس‌فریلنسر به عنوان فریلنسر، از موقعیت‌های شغلی در داخل ایران نیز برای یافتن شغل مورد علاقۀ خود و گرفتن پروژه استفاده کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا