دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
طراحی گرافیکطراحی و خلاقیت

معرفی 10 وب سایت طراحی گرافیک برای فریلنسرها

اگر شما هم یک طراح گرافیک فریلنسر هستید، حتماً دوست دارید که پروژه‌ها و موقعیت‌های شغلی بیشتری داشته باشید. برای یافتن کار و کشف بهترین موقعیت‌های کاری، یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌ها مراجعه به وب سایت طراحی گرافیک برای فریلنسرهاست. با مراجعه به این سایت‌ها، که تعدادشان هم کم نیست، زمان کمتری را برای یافتن مشتری و زمان بیشتری را صرف طراحی و کار تخصصی خودتان خواهید کرد.

شما در جایگاه یک طراح گرافیک با جریان ثابت پروژه‌ها و ضرب الاجل تحویل آنها، پیدا کردن پروژه‌های جدید و… درگیر هستید که اولویت همۀ آنها نیز در کارتان بالاست. پروژه‌های جدید همیشه باید به سمت شما سرازیر شوند تا بتوانید از میان آنها بهترین و مناسب‌ترین موارد را برای خودتان انتخاب کرده و انجام دهید. ممکن است شما در حال حاضر احساس کنید پروژه‌هایی که دارید مناسب هستند و نیازی به افزایش تعداد آنها نیست، اما بدانید که یکی از مهم‌ترین ارکان شغلی برای فریلنسرها این است که همیشه به دنبال مشتریان جدید و پروژه‌های بهتر و سطح بالاتر باشند تا بتوانند جریان ثابت درآمدی خود را حفظ کرده و حتی دائماً آن را افزایش نیز بدهند.

فریلنسرها و روند یافتن پروژه‌ها

پیدا کردن پروژه‌ برای فریلنسرها و همکاری ادامه دار با برندها و افراد مختلف کمی دشوار است، اما خبر خوب این است که انواع وب سایت طراحی گرافیک کار را برای شما بسیار آسان کرده‌اند و شما با ثبت نام در هر یک از این وب سایت‌ها می‌توانید به تعداد زیاد و متنوعی از پروژه‌ها در بازه‌های قیمتی مختلف و با سطوح گوناگون، از مبتدی گرفته تا پیشرفته، دسترسی داشته باشید.

بسیاری از طراحان فریلنسر به دلیل استفاده از تعداد زیادی از پلتفرم‌ها و وب‌سایت طراحی گرافیک در میان آنها غرق شده‌اند و به همین دلیل هم نمی‌توانند در اغلب آنها به خوبی و به صورت متمرکز فعالیت کنند. شما با یک جستجوی سریع در گوگل به صدها پلتفرم فریلنسینگ داخلی و خارجی خواهید رسید که این تعداد زیاد می‌تواند در کنار فرصت‌های شغلی بی نظیری که به همراه دارد، برای خیلی‌ها نیز ترسناک و گیج کننده شود.

بنابراین اگر شما یک فریلنسر هستید که به دنبال شغل و پروژه‌های بعدی خودتان می‌گردید، ما نتایج جستجوی خود در بین پلتفرم‌ها و و انواع وب سایت طراحی گرافیک را در این مقاله با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. تعداد کمی از این وب‌سایت‌های فریلنسری به صورت مشخص برای طراحان گرافیک فعالیت می‌کنند، بلکه بخش قابل توجهی از آنها شامل انواع فرصت‌های شغلی فریلنسینگ و از جمله طراحی نیز هستند.

فریلنسری

بعد از خواندن این مقاله و آشنایی با پلتفرم‌های مختلف، اگر در چندین وب سایت ثبت نام و یک پروفایل و رزومۀ طراحی مستقل قوی از بهترین پروژه‌های خود برای آشنایی بیشتر کارفرماها ایجاد کنید، می‌توانید بیشترین بهره را از این پلتفرم‌ها ببرید. این 10 سایت جزو بهترین وب سایت‌های طراحی گرافیک برای فریلنسرها هستند که به شما در یافتن مشتریان و فرصت‌های جدید شغلی کمک بسیاری خواهند کرد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم مطالعۀ این مقالۀ جذاب و کاربردی تا انتها را به هیچ وجه از دست ندهید؛ مخصوصاً اگر فریلنسر هستید و یا به موقعیت‌های شغلی آزاد و پروژه‌ای علاقه مندید.

بیشتر بخوانید: معرفی 12 سایت برتر برای مشاغل حوزه طراحی گرافیک

10 وب سایت طراحی گرافیک برای فریلنسرها

Dribbble

این وب سایت محلی برای پیدا کردن برترین طراحان و متخصصان خلاق جهان است و به همین دلیل هم منطقی است که بیش از 70000 شرکت طراحی، طراحان خود را از میان فریلنسرهای Dribbble استخدام کنند.

با فعال کردن امکان Dribbble Pro Business، می‌توانید محدودیت دسترسی به بخش پروژه‌های طراحی فریلنس را برطرف کرده و به صدها موقعیت شغلی که به صورت هفتگی در این وب سایت ارسال و آپلود می‌شوند دسترسی داشته باشید. علاوه بر این اعضای Dribbble دسترسی انحصاری به خبرنامه مشاغل طراحی مستقل روزانه دارند تا بتوانند سرنخ‌های طراحی جدید و باکیفیت را هر روز و زودتر از دیگران در ایمیل خود دریافت کنند.

FlexJobs

ماهیت کار در حال تغییر است و اعضای تیم وب سایت FlexJobs سال‌هاست که این نکته را می‌دانند. FlexJobs به عنوان یکی از اولین وب سایت‌های فریلنسری که بر کارهای طراحی گرافیکی از راه دور و آزاد تأکید دارد، منبعی عالی برای یافتن پروژه‌های انعطاف پذیر است. البته باید بدانید که تمام فعالیت‌های این وب سایت بر روی پروژه‌ها و مشاغل حوزۀ طراحی گرافیک متمرکز نیست و پروژه‌های عالی و حرفه‌ای بسیاری در دیگر حوزه‌ها و مشاغل را هم می‌توانید در آن پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: 9 تکنیک برای پیدا کردن مشتری‌های جدید در طراحی سایت

استفاده از ابزارهای جستجو و فیلتر این سایت برای یافتن همان چیزی که به دنبال آن هستید بسیار ساده است. به علاوه از آنجایی که سابقۀ فعالیت این وب سایت در حوزۀ فریلنسینگ و پروژه‌های آزاد زیاد است، در آن فرصت‌های شغلی زیادی برای طراحان فریلنسر با تمام سطوح تجربه وجود دارد.

وب سایت فریلنسرها

Upwork

یکی از بزرگترین وب سایت‌ها برای یافتن مشاغل طراحی گرافیک آزاد به صورت آنلاین Upwork است. در Upwork فریلنسرها می‌توانند از طیف گسترده‌ای از آگهی‌های شغلی -از نویسندگی محتوا گرفته تا توسعۀ نرم‌افزار، طراحی اپلیکیشن موبایل، مدیریت رسانه‌های اجتماعی و…، شغل مورد علاقۀ خود را انتخاب کنند.

در  Upwork معمولاً برای استفادۀ کامل از خدمات و مشاهدۀ پروژه‌ها و همچنین ارتباط با کارفرمایان باید حساب کاربری خود را ارتقا دهید؛ زیرا مشتریان در هنگام تصمیم گیری فقط به بررسی‌ها و قیمت‌های پیشنهادی اعضای ویژه وب سایت متکی هستند.

بنابراین آپ ورک مکان بسیار خوبی برای طراحان جدید یا جوان است تا با مشاغل کم درآمد شروع کرده و تجربه کسب کنند تا بتوانند به مرور نرخ و دستمزد کار خود را افزایش دهند.

Upwork یک تیم بررسی صلاحیت دقیق و کمی سختگیر برای تأیید صلاحیت فریلنسرها دارد. بنابراین هیچ تضمینی برای پذیرش شما برای پیوستن به اعضای این وب سایت وجود ندارد. اگر فریلنسرهای زیادی خدمات شما را ارائه می‌دهند، Upwork درخواست شما را نگه می دارد یا آن را رد می‌کند تا بازار را اشباع نکند.

بیشتر بخوانید: معرفی ترندهای سئو در سال 2022 برای ارتقای رتبۀ وب سایت

یکی از مزایای پذیرش در این وب سایت طراحی گرافیک فریلنسری این است که یافتن مشاغل طراحی گرافیک در آن کار سختی نیست و از آنجایی که تعداد فریلنسرهای کمتری در این حوزه در این پلتفرم وجود دارد، رقابت در آن به اندازۀ سایر پلتفرم‌ها زیاد نیست.

گرافیست فریلنسر

AIGA Design Jobs

مؤسسه هنرهای گرافیک آمریکا یک انجمن حرفه‌ای برای طراحان است. اکثر طراحان حرفه‌ای که شهروند آمریکایی هستند، در AIGA عضویت دارند، زیرا عضویت در این انجمن برای آنها فرصت‌ها و مزایای زیادی را فراهم می‌کند.

مشاغل در وب سایت AIGA برای مشاهدۀ همۀ کاربران وب سایت ارسال می شود، اما اعضای انجمن در ارسال درخواست‌های انجام پروژه خود حمایت بیشتری دریافت می‌کنند. علاوه بر این شرکت‌هایی که در پلتفرم این انجمن به دنبال طراحان فریلنسر و دورکار می‌گردند، ترجیح می‌دهند اعضای AIGA را استخدام کنند.

نکتۀ مهم:

برای استفاده از این بستر شغلی عضو AIGA شوید. برای استفاده از AIGA، باید شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم آن باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی 9 سایت فوق‌العاده برای ساخت انیمیشن

Working Not Working

مأموریت وب سایت Working Not Working این است که شرکت‌های نوآور را با استعدادهای خلاق مرتبط کند، بنابراین می‌دانید که فرصت‌های هیجان‌انگیزی را در این پلتفرم پیدا خواهید کرد.

خلاقیت خود را در پروفایل و نمونه کار WNW خود به نمایش بگذارید تا با شرکت‌هایی که به دنبال طراحان گرافیک فریلنسر هستند مرتبط شوید.

در حالی که Working Not Working موقعیت‌های شغلی دیگری (ازجمله مشاغل تمام وقت، پاره وقت و دورکاری) را در پلتفرم خود فهرست می‌کند، شما می‌توانید در آن به موقعیت‌های شغلی زیادی در حوزۀ طراحی گرافیک به صورت فریلنس نیز دسترسی داشته باشید. درخواست‌ها در زمان استخدام می‌توانند بسیار خاص باشند، زیرا مشتریان به دنبال طراحان، تصویرگران، طراحان حرکت، پشتیبانی از توسعه وب و موارد دیگر هستند.

سایت طراحی گرافیک

ثبت نام در این وب سایت طراحی گرافیک برای جویندگان کار خلاق رایگان بوده و منبعی عالی است که توسط برخی از بزرگ‌ترین و بهترین شرکت‌های جهان از آن استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید: راهنمای گام به گام طراحی سایت برای کسب‌وکارها

Toptal

اشتراکات و شباهت‌های زیادی بین دو وب سایت طراحی گرافیک فریلنس  Toptal و Upwork وجود دارد، اما Toptal انحصاری‌تر است. Toptal از اعضای خود می‌خواهد که برای ثبت نام در سایت، حتماً تجربۀ کار در پروژه‌های باکیفیت بالا برای مدت طولانی را داشته باشند. بنابراین شما در زمان ثبت نام در این سایت یک فرایند گزینش گسترده را طی خواهید کرد که شامل چندین دور مصاحبه، تست مهارت و حتی بررسی مرجع است. طراحان جدید نیز می‌توانند درخواست ثبت نام در این وب سایت را بدهند، اما احتمالاً برای پیوستن به آن پذیرفته نخواهند شد. اما اگر شما تازه‌کار هستید، ارزشش را دارد که شانستان را در این زمینه امتحان کنید!

آگهی‌های شغلی ارائه شده در Toptal همگی کیفیت بسیار بالا و معمولاً دستمزد بسیار زیادی نیز دارند. اگر از تجربۀ بازار آزاد لذت می‌برید، قطعاً پلتفرمی است که ارزش دارد که به آن بپیوندید.

Coroflot Freelance Design Hotline

Coroflot توسط طراحان و برای طراحان ایجاد شده است. به این شبکه بپیوندید تا با افراد خلاق دیگر در حوزۀ تخصصی خود ارتباط برقرار کرده و مشاغل طراحی جهانی را پیدا کنید.

برای استفاده از این وب سایت طراحی گرافیک برای فریلنسرها به عنوان یک جویندۀ کار، می‌توانید به سادگی در Coroflot ثبت نام کنید و پروفایل خود را با بهترین کار خود ایجاد کنید. در ادامه پروژه‌های مشتریان وارد صف Coroflot می‌شوند و اعضای Pro (ویژه) سه روز دسترسی انحصاری برای درخواست پروژه‌ها خواهند داشت. اگر پروژه پنج پاسخ از میان اعضای ویژه دریافت نکند، برای همۀ اعضای کورفلوت و جویندگان کار در دسترس قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: معرفی 10 شغل آنلاین پردرآمد برای دانشجویان

بنابراین، در حالی که نیازی به عضویت حرفه‌ای و ویژه در Coroflot ندارید، اولین اطلاعات را در مورد تمام مشاغل آزاد جدید به شما می‌دهد. مشارکت منظم و داشتن یک پروفایل کامل و حرفه‌ای در این وب سایت در موفقیت و بیشتر دیده شدن شما بسیار مؤثر خواهد بود.

شغل آنلاین

Authentic Jobs

وب سایت مشاغل معتبر به طور خاص برای طراحان، توسعه دهندگان و متخصصان خلاق ساخته شده است. در بیشتر موارد، مشاغل معتبر مشاغل طراحی سطح ارشد را در زمینه‌های مختلف ارائه می‌دهد. جدا از دسته بندی برای طراحان، مشاغلی برای توسعه دهندگان، طراحان حرفه‌ای UX/UI و توسعه دهندگان تخصصی نیز در این وب سایت وجود دارد.

شما می‌توانید از فیلترهای مختلف برای جستجوی مشاغل طراحی گرافیک آزاد استفاده کنید یا در خبرنامه آنها مشترک شوید تا هر زمان که مشاغل جدید پست شدند مطلع شوید.

بیشتر بخوانید: اشتباهات رایج در زمان استخدام کارمندان دورکار که باید از آنها اجتناب کنید./بخش اول

If You Could

If You Could یکی دیگر از وب سایت‌های خدماتی جستجوی کار برای فریلنسرهاست که توسط افراد خلاق و برای خلاقان ایجاد شده است. طراحان می‌توانند به راحتی در این وب سایت ثبت نام و موقعیت‌های شغلی فریلنسینگ را در آن پیدا کنند. همچنین هشدارهای ایمیل شخصی نیز برای پروژه‌های مربوطه قابل تنظیم خواهند بود.

با اینکه بیشتر مشاغل موجود در لیست‌های این وب سایت در بریتانیا هستند، گاهی اوقات، مشاغل در جاهای دیگر نیز پست می‌شوند. علاوه بر این همۀ آگهی‌های شغلی توسط It’s Nice That (وابسته به If You Could) بررسی می‌شوند و به افزایش دسترسی آنها کمک می‌کند.

همۀ مشاغل موجود در این وب سایت معتبر هستند و معمولاً دستمزدهای بالاتر از حد متوسط بازار برای پروژه‌ها تعریف می‌شود.بنابراین حضور در این وب سایت و بررسی مداوم پروژه‌ها برای طراحان فریلنسر در هر سطحی، از مبتدی گرفته تا حرفه‌ای، فرصتی عالی خواهد بود.

طراح گرافیک فریلنسر

Freelancing Females

یک سایت شغلی نسبتاً جدید،  Freelancing Femalesاست: «زنانی که توانایی یکدیگر را برای دستیابی به استقلال از طریق کار خود، برای جهانی عادلانه‌تر و مرفه‌تر پرورش می‌دهند».

این سایت انواع مشاغل فریلنسری را برای طراحان فهرست می‌کند، اما می‌توانید فیلترها را برای یافتن قرارداد، کنترل از راه دور، نگهدارنده یا حتی مشاوره برای گردهمایی‌های فریلنسری تنظیم کنید. Freelancing Females همچنین شامل یک صفحۀ فیس بوکی است که 52K عضو دارد و در هر هفته صدها شغل را آگهی و پست می‌کند.

بیشتر بخوانید: اشتباهات رایج در زمان استخدام کارمندان دورکار که باید از آنها اجتناب کنید./ بخش دوم

تمام استعدادهای موجود در شبکۀ این وب سایت طراحی گرافیک بررسی می‌شوند؛ به این معنی که پروفایل‌ها بررسی و تأیید می‌شوند تا دقیق و واقعی باشند. همچنین این وب سایت مکانی عالی برای یادگیری مهارت‌های فریلنسینگ به‌عنوان یک طراح است. آنها ابزارها و منابعی را برای کمک به شما فراهم می‌کنند تا از شغل آزاد خود بیشترین بهره را ببرید.

از این 10 وب سایت طراحی گرافیک فریلنسری برای یافتن مشاغل جدید استفاده کنید.

با اینکه در سطح اینترنت تعداد زیادی وب‌ سایت‌ طراحی گرافیک و سایر موقعیت‌های شغلی برای یافتن کار به‌عنوان فریلنسر وجود دارد، برخی از وب‌سایت‌ها هستند که بیشتر با استعداد و تخصص شما سازگار هستند. هنگامی که بهترین وب سایت فریلنسری را پیدا کردید که برای شما کار می‌کند و مناسب است، پیدا کردن مشتریان جدید به‌راحتی امکان پذیر خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا