Adinvite friends
فریلنسینگnewکارآفرینی

پرداخت امن پارس فریلنسر چیست؟

پرداخت امن نزد پارس‌فریلَنسِر به امانت می ماند تا کارفرما و فریلنسر با اطمینان با هم کار کنند

در پلتفرم پارس فریلَنسر پرداخت کارفرما به فریلنسر از طریق سیستم پرداخت امن انجام می‌شود، به اینصورت که کارفرما هزینه‌ی انجام پروژه و سرویس را در سایت سپرده‌گذاری می کند و هر زمان که پروژه یا خدمت مورد نظر را تحویل گرفت و از نتیجه کار رضایت داشت پرداخت‌امن را برای فریلنسر آزاد کرده و سایت مبلغ سپرده‌گذاری شده را به حساب فریلنسر انتقال می‌دهد.

مزایای پرداخت امن :

  1. پرداخت امن نزد پارس‌فریلَنسِر به امانت می‌ماند تا کارفرما و فریلنسر با اطمینان با هم کار کنند.
  2. هر زمان کارفرما کار را تحویل گرفت و از نتیجه کار رضایت داشت پرداخت امن را برای فریلَنسِر آزاد می‌کند.
  3. در صورت بزرگ بودن پروژه کارفرما می‌تواند پرداخت را فازبندی (مرحله بندی) کند و با اتمام هر فاز پرداخت‌امن را برای فریلنسر آزاد کند.
  4. در صورت بروز اختلاف در روند انجام پروژه تیم حل اختلاف با توجه به مستندات پروژه به کمک طرفین پروژه می‌آید تا حق کسی پایمال نشود.

 

فریلنسر هستید؟

یکی از چالش‌های کار از راه دور دریافت حق‌الزحمه‌ی انجام پروژه است، با وجود سیستم پرداخت امن پارس‌فریلنسر شما با اطمینان از اینکه پول خود را دریافت می‌کنید پروژه را انجام می‌دهید. چنانچه بصورت فریلنسری خارج از سایت و از طریق اینستاگرام، توئیتر، لینکدین و سایر روشها پروژه جذب می‌کنید، جهت امنیت مالی می‌توانید مشتریان خود را به پارس‌فریلنسر دعوت کنید و از سیستم پرداخت‌امن پارس‌فریلنسر برای پروژه‌های خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای فازبندی پروژه

بطور مثال:

وقتی قرار است که  یک وب سایت ساخته شود ، کارفرما نمی‌خواهد تا قبل از اینکه از کیفیت کار مطمئن نشده، تمام پرداخت را انجام دهد، و فریلنسر نیز نمی‌خواهد بدون اطمینان از دریافت پول، وقت زیادی صرف انجام یک پروژه‌ی بزرگ کند. در اینجا سیستم پرداخت‌امن به کمک طرفین پروژه می‌آید.

پرداخت‌امن پارس‌فریلنسر جهت امنیت مالی کارفرما و فریلنسر طراحی شده است. تمامی پرداخت‌ها در پارس‌فریلنسر می‌بایست از طریق ایجاد پرداخت‌امن انجام شود. هر گونه درخواست پرداخت خارج از سایت خلاف قوانین سایت می‌باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل، پارس‌فریلنسر هیچ مسئولیتی قبول نخواهد کرد.

پس بهتر است به کاربرانی که قوانین سایت را نادیده میگیرند و سعی دارند تا پروژه را از سیستم خارج کنند، اطمینان نکنید.

بیشتر بخوانید: عواقب انجام پروژه خارج از پارس‌فریلنسر

http://parsfl.ir/8424

نمایش بیشتر
فریلنسر | کسب درآمد

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
اینجا کلیک کنید
1
پشتیبان
تماس با پارس‌فریلنسر از طریق واتساپ
سلام
آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم!