• سلام دوست عزیز
  به پلتفرم پارس فریلَنسر خوش اومدی...

 • اینجا با هر مهارتی که داری
  و
  هر جایی که باشی می تونی کار کنی!

 • فریلَنسر شوید و از
  مهارت های خود درآمد کسب کنید!

  اگه با شغل فریلنسری آشنا هستی ثبت نام کن ، بدون هیچ هزینه ای پروژه بگیر و هر جا دوست داری کار کن…

  اگه با این روش کار آشنا نیستی حتما پس از ثبت نام ، مطالب این صفحه رو کامل مطالعه کن

  پروژه دارمکارفرما هستم !

فریلَنسِر یا آزادکار چه کسی است؟

اگر بخواهیم توضیحی کوتاه درمورد فریلنسینگ (Freelancing) بدهیم این است که شما با هر تخصص و با هر استعداد و توانایی که دارید، بر اساس این استعداد و مهارت، خدماتی را به موسسات، شرکتها و اشخاص ارائه نمایید. در این شرایط شما بدون اینکه به استخدام آن سازمان یا شرکت درآمده باشید برایشان کار می‌کنید و در مقابل آن پول دریافت می‌کنید.

البته برای ارائه این خدمات باید از سازوکارهای خاصی استفاده نمایید و قابلیت های مختلفی را در خود تقویت کنید تا در جذب و نگهداری مشتری به شما کمک کند.

مزایای دورکاری (فریلنسینگ) برای افرادی که در جستجوی کار هستند

از مزایای این نوع کار می توان به آزادی عمل فرد اشاره کرد که در محیطی بدور از استرس قادر است از مهارت های خود در جهت انجام بهتر موارد سپرده شده به او استفاده کند؛ قادر است زمان بندی مناسبی برای انجام کارهای خود داشته باشد؛ عمدتا قادر است تا با همکاری با چندین شرکت مختلف به صورت دورکاری، درآمد ماهیانه خود را ارتقا دهد و در صورتی که وظایف محوله را درست انجام دهد عمدتاً محدودیتی از سمت کارفرما برای همکاری انحصاری وجود ندارد؛ با کمترین هزینه ممکن (یک لپتاپ یا کامپیوتر و یک خط اینترنت) می تواند در هر محلی، مشغول به کار شود.

پارس فریلنسر استخدام و دورکاری از هرکجای ایران را برای شما ساده‌تر کرده است. شما می‌توانید به‌راحتی ارتباطات، عقد قرارداد و دریافت حق‌الزحمه را از طریق سایت و در منزل خودتان انجام دهید.

زمینه هایی که در آن فریلنسینگ رایج است

موسیقی، چاپ، نویسندگی،ترجمه، برنامه نویسی، عکاسی، روزنامه‌نگاری، آرایشگری، ویرایش، طراحی گرافیک، طراحی سایت، مشاوره، راهنمای تور،برخی فعالیت های مهندسی معماری و …

دورکاری بین المللی

یکی دیگر از مزایای فریلنسینگ برای متخصصینی که کاری مناسب تخصص خود نیافته اند این است که بدون محدودیت جغرافیایی می توانند با ارسال رزومه برای شرکت های معتبر در خارج از کشور نیز به صورت دورکاری فعالیت نمایند.
برای مثال اگر شما در زمینه برنامه نویسی تخصص داشته باشید به سادگی می توانید در شرکتی بین المللی مثل HP به صورت دورکاری فعالیت کنید که این امر هم مستلزم تسلط به زبان انگلیسی است.

روش های کسب در آمد از پلتفرم پارس فریلَنسر

1. در مناقصه پروژه ها شرکت کنید ، برنده شوید و از راه دور کار کنید

2. خدمات کسب و کار خود را در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار دهید

دریافت سفارش

از سراسر دنیا سفارش مشتریان را دریافت نمایید

.

3. در شرکت های معتبر استخدام شوید

ارسال رزومه

روی فرصت های شغلی مورد علاقه رزومه ارسال نمایید.

استخدام

تبریک استخدام شدید

4. همکاری در فروش

فریلنسینگ به آن دسته از مشاغلی گفته می‌شود که فرد از راه دور و به صورت آنلاین پروژه‌های مختلف را انجام میدهد و در واقع برای انجام کار محدود به مکان و زمان خاصی نیست. شاید تصور کنید که فریلنسری فقط مربوط به کارهایی مانند ترجمه، برنامه نویسی و طراحی باشد اما چنین نیست، بسیاری از مشاغل هستند که به صورت آنلاین و از راه دور برون سپاری میشوند

فریلنسینگ ساده ترین راه برای این است که رئیس خود باشید. شما می توانید با تعهد و جدیت خود در این کار موفق شوید. هدف کار فریلنسینگ باید برای شما بسیار روشن باشد. شما نمی توانید کاری را بدون داشتن هدف شروع کنید.
توجه: اگر شما در زمینه خاصی تجربه و تخصص دارید، پس می توانید کار تمام وقت فریلنسینگ را انتخاب کنید و به انجام آن بپردازید. اما با این حال اگر تجربه و تخصصی ندارید، بهتر است شغل قبلی خود را ترک نکنید. شما در این حالت می توانید به صورت پاره وقت کار فریلنسینگ انجام دهید و این کار باعث می شود که شما در زمینه های مختلف، تجربه بیشتری بدست آورید.

اینکاره هستید؟

برای انتخاب زمینه فعالیت به عنوان فریلنسر ابتدا نگاهی به توانایی‌های خود و علایقی که دارید بیاندازید. ممکن است همیشه آرزوی نویسندگی را داشته یا می‌خواستید یک انیمیشن ساز شوید. بهتر است از همین امروز شروع کنید و با توجه به علایق و توانایی‌هایی که دارید شروع به کار کنید. دقت کنید که تبدیل شدن به یک فریلنسر کار ساده و ناگهانی نیست و باید با دقت شروع به این کار کنید. فریلنسر بودن هم مزایا و معایب خاص خود دارد و بسته به تلاش  و میزان کار خودتان درآمد خواهید داشت.

از کجا شروع کنم؟

پارس فریلنسر تا کنون امکانات و ویژگیهای زیادی را راه اندازی کرده است که هم به کارفرما و هم به فریلنسر کمک میکند که به هدف خود برسند . به علت وسعت برنامه ها ، ممکن است این وب سایت برای یک تازه وارد کمی گیج کننده به نظر برسد . لذا در این راهنمای کوتاه ، پروسه های کار و کسب درآمد در پارس فریلَنسر را بررسی خواهیم کرد.

گام اول، معین کنید در چه کاری مهارت دارید:

آماده ی تعهد به یک زندگی فریلنسی شده و یک اکانت در پارس فریلنسر بسازید . ثبت نام و کار در ParsFreelancer.com کاملا رایگان است ، اما آپگریدهای مختص کاربران نیز وجود دارد که به شما در کسب درآمد بیشتر کمک شایانی میکند، مثلا دریافت گواهینامه مهارت یا دریافت پروژه های بیشتر، چرا که هرچقدر برنامه ریزی و لیست بندی بیشتری داشته باشید فرصت های بیشتری نیز بدست خواهید آورد.

گام دوم، پروفایل خود را بسازید :

ایجاد یک پروفایل کامل و قابل ارائه آنقدر حائز اهمیت است که شاید نتوانیم به خوبی اهمیت آن را برایتان شرح دهیم . یک پروفایل کامل شخصیت ، رزومه ، پرونده کاری و مهارت های شما، همه و همه را در قالب یک پکیج نمایش میدهد. همینطور ابزار مناسبی برای متقاعد کردن مشتری است : ممکن است یک کارفرما قضاوت خود درباره استخدام یا عدم استخدام  را بطور کامل بر مبنای پروفایل شما بگذارد و آن وقت است که یک پروفایل خوب اهمیت دوچندان می یابد.

گام سوم، پروژه ها را پیدا کرده و پیشنهاد همکاری بدهید :

در واقع کسب در آمد از ParsFreelancer.com از اینجا شروع میشود . صدها پروژه و مسابقه در موضوعات مختلف هر روز پست میشوند . آن پروژه هایی را که میخواهید رویشان کار کنید با چک کردن مداوم صفحه پروژه ها و مسابقه ها پیدا کنید . در صفحه پروژه ها ، پروژه های مناسبی را خواهید یافت که آماده دریافت پیشنهاد همکاری هستند . و برای شرکت در مسابقه ها کافی است به راحتی فرم ورود به مسابقه را پر کنید .

بیش از 750 نوع کار از توسعه شبکه و نویسندگی گرفته تا حسابداری و بازاریابی در صفحه پروژه ها موجود است و بی شک کاری که مطابق با مهارت های شما باشد در همین صفحه لیست شده است .

قبل از ارائه هرگونه پیشنهاد کاری ، یادتان باشد دلیل قانع کننده ای بنویسید که اصلا چرا کارفرما باید از بین سایر متقاضیان شما را انتخاب کند . نمیدانید فرآیند پیشنهاد دادن چگونه است ؟ اینجا کلیک کنید

گام چهارم، کار کنید ! این ممکن است سخت ترین و در عین حال بخش پردرآمد کار باشد :

قبل از شروع به کار ، اطمینان حاصل کنید که هم شما و هم کارفرما از تمامی شرایط و ضوابط قرارداد ، موعدهای تحویل و اقساط پرداختی اطلاع کامل و کافی دارید تا بدینوسیله در ادامه ی مسیر قرار داد مشکلی پیش نیاید .  همه چیز باید بین شما و کارفرما واضح و روشن باشد ، آن هم قبل از شروع کار توسط شما . شاید خیلی برای شروع کار مشتاق باشید اما بهتر است آرامش خود را حفظ کرده و تمرکز کنید .

وقتی که کار را گرفتید ، باید بتوانید کارفرما را تحت تاثیر قرار دهید . [یعنی] هنگام تحویل ، بودجه بندی و ارتباط با کارفرما ثابت قدم و جدی باشید .برای مکالمه ی بهتر از چت باکس داخلی سایت استفاده کنید و یا حتی بهتر ! اپلیکیشن موبایل ما را نصب کنید تا هرکجا که باشید اخبار را به مشتری برسانید .

گام پنجم، پولتان را بگیرید و پنج ستاره شوید :

وقتی پولتان را گرفتید میتوانید از طریق زرین پال یا paypal (یا از طریق moneybookers و یا حساب جاری منتخب شما در بانک موردنظرتان) برداشت کنید.

همچنین همیشه برای بازخورد 5 ستاره هدف گذاری کنید (منظورنمره دهی مشتری به کار شما است) چرا که گرفتن بازخوردهای باکیفیت و عالی از مشتریان پیوست خوبی برای پروفایل کاری شما خواهد بود.

اگر مهارت خاصی دارید و از شغل اداری خود خسته شده‌اید و قصد دارید فریلنسر شوید اما نمی‌دانید که از کجا شروع کرده و اصلا در چه زمینه‌هایی می‌توانید به عنوان فریلنسر کار کنید، در این مطلب از وبلاگ پارس فریلنسر محبوبترین شاخه های فعالیت به عنوان فریلنسر را برای شما جمع آوری کرده‌ایم. این مشاغل در سراسر دنیا به عنوان بهترین و پر درآمدترین شاخه‌های فعالیت به عنوان فریلنسر است.

ParsFreelancer is a freelancing website where businesses of all sizes can find talented professionals across multiple disciplines and categories. If you are a business and are looking to get projects done, consider signing up

اینستاگرام پارس فریلنسر

No images available at the moment

اینجا کلیک کنید
1
پشتیبان
وبلاگ پارس فریلنسر
سلام ، سوالی دارید از طریق واتساپ بصورت آنلاین پاسخگوی شما هستم.