• سلام دوست عزیز
  به پلتفرم پارس فریلَنسر خوش اومدی...

 • اینجا با هر مهارتی که داری
  و
  هر جایی که باشی می تونی کار کنی!

 • فریلَنسر شوید و از
  مهارت های خود درآمد کسب کنید!

  اگه با شغل فریلنسری آشنا هستی ثبت نام کن ، بدون هیچ هزینه ای پروژه بگیر و هر جا دوست داری کار کن…

  اگه با این روش کار آشنا نیستی حتما پس از ثبت نام ، مطالب و آموزش های وبلاگ رو مطالعه کن

  روش کارکارفرما هستم !

فریلَنسِر یا آزادکار چه کسی است؟

اگر بخواهیم توضیحی کوتاه درمورد فریلنسینگ (Freelancing) بدهیم این است که شما با هر تخصص و با هر استعداد و توانایی که دارید، بر اساس این استعداد و مهارت، خدماتی را به موسسات، شرکتها و اشخاص ارائه نمایید. در این شرایط شما بدون اینکه به استخدام آن سازمان یا شرکت درآمده باشید برایشان کار می‌کنید و در مقابل آن پول دریافت می‌کنید.

البته برای ارائه این خدمات باید از سازوکارهای خاصی استفاده نمایید و قابلیت های مختلفی را در خود تقویت کنید تا در جذب و نگهداری مشتری به شما کمک کند.

مزایای دورکاری برای افرادی که در جستجوی کار هستند

از مزایای این نوع کار می توان به آزادی عمل فرد اشاره کرد که در محیطی بدور از استرس قادر است از مهارت های خود در جهت انجام بهتر موارد سپرده شده به او استفاده کند؛ قادر است زمان بندی مناسبی برای انجام کارهای خود داشته باشد؛ عمدتا قادر است تا با همکاری با چندین شرکت مختلف به صورت دورکاری، درآمد ماهیانه خود را ارتقا دهد و در صورتی که وظایف محوله را درست انجام دهد عمدتاً محدودیتی از سمت کارفرما برای همکاری انحصاری وجود ندارد؛ با کمترین هزینه ممکن (یک لپتاپ یا کامپیوتر و یک خط اینترنت) می تواند در هر محلی، مشغول به کار شود.

زمینه هایی که در آن فریلنسینگ رایج است

موسیقی، چاپ، نویسندگی،ترجمه، برنامه نویسی، عکاسی، روزنامه‌نگاری، آرایشگری، ویرایش، طراحی گرافیک، طراحی سایت، مشاوره، راهنمای تور،برخی فعالیت های مهندسی معماری و …

دورکاری بین المللی

یکی دیگر از مزایای فریلنسینگ برای متخصصینی که کاری مناسب تخصص خود نیافته اند این است که بدون محدودیت جغرافیایی می توانند با ارسال رزومه برای شرکت های معتبر در خارج از کشور نیز به صورت دورکاری فعالیت نمایند.
برای مثال اگر شما در زمینه برنامه نویسی تخصص داشته باشید به سادگی می توانید در شرکتی بین المللی مثل HP به صورت دورکاری فعالیت کنید که این امر هم مستلزم تسلط به زبان انگلیسی است.

روش های کسب در آمد از پلتفرم پارس فریلَنسر

1. در مناقصه پروژه ها شرکت کنید ، برنده شوید و از راه دور کار کنید

2. خدمات کسب و کار خود را در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار دهید

دریافت سفارش

از سراسر دنیا سفارش مشتریان را دریافت نمایید

.

3. در شرکت های معتبر استخدام شوید

ارسال رزومه

روی فرصت های شغلی مورد علاقه رزومه ارسال نمایید.

استخدام

تبریک استخدام شدید

4. کسب درآمد از طریق معرفی

فریلنسینگ به آن دسته از مشاغلی گفته می‌شود که فرد از راه دور و به صورت آنلاین پروژه‌های مختلف را انجام میدهد و در واقع برای انجام کار محدود به مکان و زمان خاصی نیست. شاید تصور کنید که فریلنسری فقط مربوط به کارهایی مانند ترجمه، برنامه نویسی و طراحی باشد اما چنین نیست، بسیاری از مشاغل هستند که به صورت آنلاین و از راه دور برون سپاری میشوند

فریلنسینگ ساده ترین راه برای این است که رئیس خود باشید. شما می توانید با تعهد و جدیت خود در این کار موفق شوید. هدف کار فریلنسینگ باید برای شما بسیار روشن باشد. شما نمی توانید کاری را بدون داشتن هدف شروع کنید.
توجه: اگر شما در زمینه خاصی تجربه و تخصص دارید، پس می توانید کار تمام وقت فریلنسینگ را انتخاب کنید و به انجام آن بپردازید. اما با این حال اگر تجربه و تخصصی ندارید، بهتر است شغل قبلی خود را ترک نکنید. شما در این حالت می توانید به صورت پاره وقت کار فریلنسینگ انجام دهید و این کار باعث می شود که شما در زمینه های مختلف، تجربه بیشتری بدست آورید.

ParsFreelancer is a freelancing website where businesses of all sizes can find talented professionals across multiple disciplines and categories. If you are a business and are looking to get projects done, consider signing up

Open chat