دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
طراحی و خلاقیتفریلنسینگ

منابع و ابزار رایگان برای طراحان گرافیک + معرفی 120 وب سایت {قسمت ۲}

با منابع رایگان فونت ها، افکت ها، شالوده در قسمت اول آشنا شدیم

معرفی 120 منبع و ابزار رایگان :

 Free Patterns

منبع: https://www.graphicsfuel.com/category/patterns/

الگوها (Patterns) :

تعداد زیادی از الگوهای رایگان با مجموعه های جذاب از وب سایتهای منابع  طراحی رایگان را دریافت کنید . آنها برای شما جزییات بیشتر و الگوهای خوب ساخته شده رایگان در روی اینترنت ارایه می دهند .

Subtle Patterns: یک ایستگاه فروشگاهی برای الگو های رایگان  است که انواع زیادی از جزییات غنی و عالی  الگوها را از طراحان سراسر جهان ارایه می دهد . عکسهای مورد علاقه خود را از اینترنت دانلود کنید و یا با یکی از انجمن های دوست داشتنی   Subtle  Patterns  از دوستداران الگوها همراه شوید .

Graphics Fuel :  برای شما یک مجموعه کوچک منحصر به فرد از الگوهای رایگان و طراحی های بزرگ ارایه می کند.

Free Goodies For Designers: الگوهای رایگان فقط یک بخش کوچکی از پیشنهادات این مرکز مباحث است . سایت را برای دریافت منابع آزاد تجاری بیشتری چک کنید .

Clip Art-DesignElements

منبع: https://graphicburger.com

کلیپ آرت و عناصر طراحی (Clip art and design elements):

این وب سایتهای منابع طراحی دوست داشتنی برای شما مقدار زیادی از عکس های کلیپ آرتی رایگان و منابع با کیفیت فراهم می کند که شما می توانید  برای پروژه های تجاری و شخصی از آنها استفاده کنید .

Old Design Shop ( فروشگاه طراحی قدیمی ) : متعلق به جولی است ، یک هوادار و عاشق طراحی که با شادمانی مجموعه های دوست داشتنی خود را از کلیپ آرت و بافت ها را بر روی وب سایت منحصر به فرد برای همه چیزهای زیبا و قدیمی به اشتراک می گذارد.

Pixel Scrapper : دفترچه های دیجیتالی خود را با  Pixel Scrapper یکی از مجمو عه های عناصر طراحی استارت کنید . به بخشی از یک انجمن دوست داشتنی از هواداران  DIY و طراحان تبدیل شوید و محتوای دفترچه های دیجیتالی خود را با آنها به اشتراک بگذارید .

Designer Candies:  اگر شمابه دنبال یک روش برای برانگیختن واقع گرایی  طراحهای گرافیکی خود هستید ، باید قطعا بخش مباحث  Designer Candies را چک کنید . این سایت یک مجموعه ای از تصاویر رندر 3D از انواع ایتم ها پیشنهاد می کند.

MediaMilitia :  محلی برای یافتن کلیه اقسام عکس های  رندر های  3D برای طرح های  2Dشما است . از بین انواع عناصر ، شامل لنز های شعله ، عکاسی جوهر مایع ، حروف ریزی ، بافت ها ، ذرات و خیلی چیزهای دیگر انتخاب کنبد .

Photography

منبع: https://graphicburger.com

عکاسی –Photography

عکس های مناسب و مطابق با طراحی های خود و یا نوشتن کار آسانی نیست . این مجموعه قابل توجه از منابع عکاسی های رایگان به شما کمک می کند که به سرعت عکس هایی که حق امتیاز آنها رایگان است پیدا کنید  که می توانید آنها را در وب لاگ خود استفاده کنید و یا آنها را در طرح های خود پیاده کنید .

Pexels: یک منبع عکاسی پایه رایگان بزرگ است که برای شما عکسهای تمام قد با کیفیت عالی فراهم می کند.

The Stocks: این وب سایت یک انتخابی از وب سایتهای عکاسی هنری است که عکس های رایگان را پیشنهاد می کند. این یک روش مناسب برای جستجو از طریق سایتهای مختلف است .

Photo Pin: یک منبع عکاسی رایگان پیشرو دیگر است که به کاربران اجازه می دهد که از طریق یک پایگاه داده بزرگ از عکس های با کیفیت از کتابخانه Flickrs Creative Commons سرچ کنند.

Pond5: از این کتابخانه برتر شگفت انگیز از منابع طراحی که حق امتیاز رایگان دارند لذت ببرید و از مجموعه عظیمی از عکس های رایگان لذت برید .

LibreShot: یک وب سایت بزرگ برای عکاسی آزاد ، تحت مجوز تصویر  دامنه عمومی  CCO  ثبت نام شده که اجازه فعالیت های شخصی و تجاری را بدون انتساب می دهد.

Freepik Photos:یکی از محبوب ترین منابع کتابخانه های طراحی رایگان در وب است . یک مجموعه ای از عکسهای رایگان است که دارای ویژگیهای منحصر به فرد و عکسهای با کیفیت است که هیچ طراحی نباید از دست بدهد .

RaumRout: یک ارایه دهنده عکاسی معتبر است که عکسهای با کیفیت بالا که برای استفاده های تجاری رایگان است ارایه می کند .

Gratisography: یک پروژه شگفت انگیز است توسط طرحهای  Belle است که دارای ویژگی حق امتیاز و عکاسی با کیفیت بالا است  که توسط  Ryan McGuire عکاسی شده است . کتابخانه عکس ها هر هفته به روز می شودو دارای هیچ محدودیت مجوزی نیست .

ISO Republic: یک بانک اطلاعاتی بزرگ از تصاویر ، که در انواع دسته ای مختلف جدا شده اند تا به شما کمک کنند که عکسی را که نیاز دارید پیدا کنید .

Free Food Photos: از یک مجموعه عکسهای غذا که آب دهان را راه می اندازند و تحت مجوز  CC3.0 ثبت شده است که اجازه می دهد از این عکس های خوشمزه برای انتساب کامل استفاده کنید .

Foodies Feed : آپدیت ماهانه با آخرین عکسهای رایگان غذا را توسط  Foodies Feed را دریافت کنید و در خبرنامه آنها عضو شوید .  سایت بیش از 900 عکس غذای رایگان پیشنهاد می کند.

Death Of The Stock Photo : یک هاب عکاسی شگفت آور که یک مجموعه متنوعی از عکسهای تمام قد به صورت رایگان ارایه می دهد .

FreeJPG: یک کتابخانه بسیار جذاب دیگر از عکس های موجود است که برای هم استفاده شخصی و هم تجاری مجاز است.

Unsplash: یکی از محبوبترین مقاصد برای عکاسی رایگان است که عکسهای درجه یک بدون نیاز به انتساب را فراهم می کند.

Resplashed: یک مجموعه عکاسی رایگان شبیه به  Unsplash که شما را با یک مجموعه از عکس های رایگان شگفت زده می کند.

Realistic Shots: این پروژه شگفت آور توسط  Henry Reyes  که یک مجموعه ای فوق العاده از عکس های با رزولوشن بالا ورایگان ارایه می کند که برای استفاده های تجاری آزاد است . و هر هفته 7 عکس اضافه می شود و کیفیت عکس ها فراتر از سبک عکس های معمول است که در یک مجموعه عکس های  واقعا واقع گرایانه ارایه می شود .

Pic Jumbo: یک بانک اطلاعاتی بزرگ با تعداد زیادی از عکس های مختلف از یک لیست از دسته ها .

Visual Hunt: این یک کتابخانه عکس بسیار خوب است که به کاربران امکان  سرچ عکس توسط رنگ و برچسب ها را ارایه می دهد  و یک مجموعه بزرگ از تصاویر رایگان را ارایه می دهد .

Large Photos: آیا به دنبال عکسهای با کیفیت بالا هستید ؟ این لیست کوتاه برای شما عکس های بزرگ با کیفیت بالا د ریک مجموعه عکسهای بسیار زیبا ارایه می کند .

Duelling Pixels: این منبع نهایی برای عکاسی رایگان است که یک مجموعه ای از عکسهای با رزولوشن بالا فراهم می کند.

Free Images Bank: یک منبع فایل عکاسی رایگان دیگر است که شایان ذکر است که کیفیت بالا را در بیش از 21 صفحه از عکس های موجود پیشنهاد می کند.

Imcreator FREE: این وب سایت یک مجموعه انتخاب شده از منابع طراح گرافیکی رایگان است که یک مجموعه عالی از عکس ها را دارد .

Startup Stock Photos: در حال سرچ بهترین عکس ها برای راه اندازی مقاله خود هستید ؟  بیشتر سرچ نکنید ،  Startup Stock Photos  برای شما هر چیزی را که برای راه اندازی طراحی بزرگ احتیاج دارید فراهم می کند.

Splitshire: یک کتاب خانه عکس رایگان که هیچ طراحی که به دنبال عکس های رایگان است نباید آن را از دست بدهد .

Kaboom Pics: یک منبع طراحی فوق العاده با عکس های رایگان که بانک اطلاعاتی خود را به صورت روزانه با دور جدیدی از عکس های عالی به روز می کند .

Creativevix: یک کتابخانه کوچک از عکاسی در سفر است . این وب سایت تابع جستجو یا دسته بندی ندارد ، ولی عکس های آن قطعا ارزش یک بار دیدن را دارد .

Foter:این وب سایت کار نویسندگان را به صورت دستی توسط پیشنهاد گزینه های جذاب به عنوان یدک در اختیار شما قرار می دهد و میزبان بیش از 220 میلیون عکس رایگان که تحت  خلاقیت های متداول ثبت شده اند .

Icons

منبع: https://graphicburger.com/ | Icons by Canva

آیکن ها (Icons)

منابع خیلی زیادی برای آیکن ها آنلاین وجود دارد در عین حال چیزی که این وب سایت ها ارایه می دهند را نمی توانید هر جایی در روی وب پیدا کنید .

The Noun Project: یک بانک اطلاعاتی دستی که بیش از 120000 آیکون رایگان تحت مجوز  CC3.0  دارد. این وب سایت به شما اجازه می دهد که آیکون خودتان را استفاده کنید یا با جامعه به اشتراک بگذارید .

Free Goodies For Designers: شمل قادر نخواهید بود که مجموعه آیکون رایگان بهتر از این پیدا کنید . از بین انواع مختلف انتخاب کنید از داخل کشور تا غذا و شیوه زندگی .

IconMonstr: از بیش از 3300 آیکون ساده و رایگان در بیش از 250 مجموعه لذت ببرید .

Flaticon: این وب سایت برای فیلتر کتابخانه آیکون شگفت انگیزش، یک مجموعه بزرگ از آیکون های رایگان با کیفیت عالی و انعطاف پذیری آن و  برای اجازه به کاربران برای انتخاب و دانلود آیکون مورد نظرشان در رنگها و اندازه ها و انواع فایل  مشهور است

IconFinder: یک مجموع فوق العاده از آیکون ها با بخش رایگان است که تعدادی طرحهای آیکون عالی ارایه می دهد .

Videos

منبع: lostandtaken.com

فیلم ها –Movies

از بین مجموعه ای از فیلم های قدیمی ، نفس گیر ، وقت گیر و گم شده در جهان دیجیتال با کیفیت بالا و رایگان که شما را با کیفیت 4k پیشگام  شگفت زده خواهد کرد و انواع ویدیو های خیره کننده مرور کنید .

Video Pexels: غول عکس رایگان است که تازگی خود را با کتابخانه ویدیویی رایگان مجهز کرده است . مجموعه ویدیو های  Pexel  یک یاز بزرگترین مجموعه ویدیویی روی وب است و تعدادی از بهترین فایل های ویدیو یی را شما می توانید به صورت آن لاین پیدا کنید و بدون هیچ مجوزی استفاده کنید .

Videezy: از تعدا زیادی از فیلم های موجود HD لذت ببرید .Videezy می تواند به شما تعداد زیادی ویدیو  4k از بین دسته بندی های مختلف ارایه دهد .

xStockVideo: یکی دیگر از منابع ویدیویی رایگان عالی که نباید کسی که به دنبال سرچ ویدیو های رایگان برای پروژه های شخصی است از دست بدهد .

Motion Elements: به دنبال منبع رایگان با  ویدیو های  HD، انیمیشن ، حرکت های گرافیکی ، افکت های بعدی ، فیلم های  3D و بسیاری دیگر .. بگردید .

Videvo: از امکان استفاده از تعدادی فیلم های رایگان شگفت انگیز که شما می توانید  در اینترنت پیدا کنید بهره ببرید و از آن استفاده کنید .  Videvo  میزبان تعداد زیاد ی ار ویدیو های با کیفیت است که دارای یک مجوز ساده هستند و به شما اجازه می دهند که از آنها برای پروژه های طراحی استفاده کنید .

Source: lostandtaken.com | Cursor by commons.wikimedia.org

UI-Design

منبع: lostandtaken.com | Cursor by commons.wikimedia.org

طراحی رابط کاربری (Design User interface)- UI

یک منبع فوق العاده از الهامات و محتوای رایگان برای توسعه دهندگان سایت و اپلیکیشن است که هر چیزی را که شما نیاز دارید برای خلق آثار بزرگ بعدی در اینترنت فراهم می کند .

Okilla:  یک فروشگاه یک مرحله ای برای  قالب های طراحی وب و اپلیکیشن  UI رایگان است . با تعداد زیادی ازعناصر رابط کاربر ، موکاپس ، تایپو گرافی و کدها این سایت می تواند به سرعت به شما کمک کند که در مسیر طراحی پروژه خود قرار بگیرید . در این سایت چندین با ذکر شده است که مقاله ، گرافیک برگر به شما یک انتخاب منحصر به فرد از عناصر UI رایگان و تجاری می دهد که به راحتی نمی توان از دست داد .

Media Loot: یکی دیگر از محل های عالی برا ی پیدا کردن کیتهای UI رایگان و قالب های وب است . بروید و آن را چک کنید .

UI Fest: یک وب سایت منحصر به فرد برای همه چیز در UI است که شما را با یک انتخاب عالی از قالب های رابط کاربر رایگان شگفت زده می کند.

Premium Pixels: این سایت یک کتابخانه خوب از قالب UI رایگان ارایه میدهد.

DB Freebies: در اینجا شما می توانید یک تعدادی از قالب های UI رایگان به خوبی انواع زیادی از فونتها، آیکون ها ، موک آپ ها و بیشتر را کشف کنید .

Print-Design

منبع: Paper image by Dioma

 طراحی چاپ – Print Design

اگر شما در کسب و کار طراحی و چاپ هستید ، شما این مجموعه کوچک قالب های پرینت شگفت آور را دوست خواهید داشت . این منابع طراحی رایگان برای شما هر چیزی را که برای خلق یک پروژه طراحی پرینت عالی نیاز دارید فراهم می کند .

Media Loot: اگر شما د رحال جستجوی  قالبهایی برای پروژه طراحی طراحی چاپتان هستید ، بیشتر نگردید .  Media Loot  تعدادی از بهترین کیتهای طراحی چاپ را در بازار دیجیتال به صورت کاملا رایگان پیشنهاد می دهد .

Flyer Heroes: یک گوهر پنهان در بخش قالبهای چاپ که برای شما تعداد زیاد ی از قالبهای بروشور با طراحی های شگفت آور فراهم می کند .

Pixeden: محلی برای بازدید از طرحهای چاپ با کیفیت بالا است .  Pixeden  یک طیف گسترده از منابع طراحی رایگان در 6 سطح پیشنهاد می دهد .

Zippy Pixels: یک منبع گسترده دیگر از محتوای طراحی رایگان برای پروژه های طراحی چاپ شما می باشد .

Mock-Ups

منبع: https://graphicburger.com

مدل های نمونه – Mock-Ups

در حال حاضر شما هرگز نیاز ندارید که به وب سایتهای بی انتها برای پیدا کردن مناسب ترین مدل برای پروژه بعدی خودتان مراجعه کنید . این وب سایتها تنها یک تعداد زیاد از قالب های مدل با کیفیت بالا فراهم نمی کند  اما فایل های آنها کاملا رایگان است .

Alien Valley: یکی از بزرگترین کتابخانه های مدل رایگان که شما می توانید در اینترنت پیدا کنید .

Designer’s Best Friend: متخصص در طراحی مدل ، این سایت برای شما تعداد زیادی از منابع مدل عالی فراهم می کند .

Free Goodies For Designers: یک ستاره در حال رشد دیگر در بخش طراحی مدل که تعداد زیادی منابع رایگان شگفت آور فراهم می کند .

GraphicsBurger: این مجموعه مدل های منحصر به فرد شما را با نمایش قالب های متنوع و با کیفیت شگفت زده می کند. گرافیک برگر همچنین میزبان رنج وسیعی از عناصر طراحی اضافی است که می تواند به هر طراحی برای خلق پروژه هنری زیبا بدون از دست دادن وقت در کامل کردن هر عنصر کمک کند .

TinyDesigner:یک مکان فوق العاده برای یافتن مدل های آن لاین است که نباید از دست داد .

PlaceIt: مجموعه ای از مدل های عالی  آی فون و ویدیو های نمایشی با کیفیت بالا .

Vector-Design

منبع: https://graphicburger.com

طراحی خط سیر (Vector Design)

اگر نر م افزار  Adobe lllustraror نرم افزار طراحی شما باشد ، شما قالبهای  Ai، و Esp را که این سایتهای فوق العاده به شما  به صورت رایگان پیشنهاد می کند دوست خواهید داشت .

Freepik Vectors: اگر شما می خواهید عناصر برداری رایگان را شکار کنید و قالبها را طراحی کنید ، Freepik  محلی برای بازدید در این مورد است و دارای بزرگترین بانک اطلاعاتی از منابع طراحی ثبت نام شده تحت مجوز  CC 3.0  می باشد.

PixelBuddha Vectors: برای شما یک زوج از عناصر برداری با دست کشیده شده فراهم می کند که نمی توان  به راحتی از آن دست کشید .

Retro Vectorsآیا به دنبال کلیپ آرتهای پیش رو ، قاب های محصول و بردارهای پر زرق و برق با جزییات هستید ؟ Retro Vectors  یک مکان منحصر به فرد برای پیدا کردن همه چیزهای مربوط به آن است پس به پیش بروید و ان را چک کنید.

Free Vector Maps: یک منبع فوق العاده برای نقشه های برداری رایگان است که به شما اجازه استفاده رایگان می دهد .

PSD-Design

منبع: https://graphicburger.com

طراحی PSD Design) PSD)

این مجموعه قابل توجه از قالب های  PSD به شما کمک می کند که طراحی های زیبایی را در فتو شاپ در عرض چند دقیقه ایجاد کنید .

Freepik PSD Files: اگر شما به دنبال تعدادی قالب خوب برای پروژه های عکس بعدی هستید ، شما می توانید بخش  Freepiks  را چک کنید .

Psddd: این وب سایت دستی از یک سیستم جذاب فایل خود کار برای قرار دادن مباحث  PSD در روی  Dribble  از طریق برچسب  Psddd استفاده می کند . این یک جایگزین عالی برای جستجو با دست از طریق میلیاردها پروژه در روی Dribble  می باشد .

CSS Author: در اینجا شما می توانید تعدادی از مباحث شگفت انگیز از انواع دسته بندی را پیدا کنید .

Freebies Bugیکی دیگر از اشکال قابل احترام برای  Freebies Bug  برای کتابخانه رایگان قالب های  PSD می باشد .

3D-Modeling

منبع: https://graphicburger.com/  | 3D elements by https://designerandies.net

مدلسازی  سه بعدی (3D modeling)

مدل های   با کیفیت بالا برای  طرح های   3D   خود را از این انتخاب گسترده از وب سایتهای منبع طراحی 3D  رایگان انتخاب کنید .

The Pixel Lab: منابع کتابخانه ای خود را با تعدادی از مدل های 3D  از  Pixel Lab پر کنید .

Ronen Bekerman: از تعدادی از  بهترین مدل های 3D که می توانید در اینترنت در بخش مباحث  Ronen Bekerman  پیدا کنید لذت ببرید  .

Daz3: یک منبع عالی برای مباحث مدل  3D است که هر هفته کتابخانه آن با آیتم های جدید به روز می شود .

Viz Peopl:یک مرکز منبع رایگان فوق العاده برای مدلهای  3D و عناصر .

Flying Architecture: تعدادی مدلها ی  3D  داخلی و معماری با کیفیت را از بخش مباحث شگفت انگیز   Flying Architecture     دریافت کنید .

Web-Development

منبع: https://graphicburger.com

توسعه وب (Web Development)

این مجموعه دستچین شده از  HTML، CSS  و قالب های  JS  همراه با یک انتخاب گسترده از ویدجت ها ، اسلایدر ها و منابع UI بهترین دوست یک توسعه دهنده  در زمانی است که اقدام به طراحی و ب و اپلیکیشن میکند .

FreebiesBug Codes: ویدجت ها ، اسلایدر ها و جی کویری یکی از بسیار منابع رایگانی است که شما می توانید در اینجا پیدا کنید .

DesignMaz HTML & CSS: یک کتابخانه HTML  و CSS با منابع رایگان بسیار .

Okilla’s Codes Sectionاین منابع  UI اپلیکیشن و وب ، همچنین تعدادی قالب های  JS ، HTML5و  CSS3 شگفت انگیز را پیشنهاد می کند.

Templated: وب سایت قالبهای  HTML و CSS رایگان تحت خلاقیت های عادی پیشنهاد می کند.

HTML5up: قالبهای وب سایت HTML رایگان که برای استفاده های شخصی و تجاری رایگان است .

Cody House: یک کتابخانه عالی از قطعات HTML، CSS و JS .

Image-Editing

منبع: https://graphicburger.com

ویرایش تصویر (Image editing)

برش ، تغیر اندازه ، تنطیم رنگ و افزودن فیلتر ، اینها تنها برخی از امکاناتی است که شما می توانید با ابزار ویرایش تصویر داشته باشید. . بعضی از گزینهای جایگزین بسیار خوب را در جهان نرم افزار های طراحی گرافیکی مشهور کشف کنید و به راحتی طراحی های باکیفیت خود را در مرورگر خود خلق کنید .

Pixlr Editor: مانند فتو شاپ به نظر میرسد و احساس فتو شاپ را خواهید داشت . تنها تفاوت آن این است که آن لاین است و به طور کامل رایگان است . Pixlr  دو ابزار ویرایش تصویر بیشتر آن لاین بیشتر پیشنهاد می کند که تجربیات طراحی رافیکی رایگان در یک سطح کاملا جدید به همراه دارد. از میان طیف وسیعی از فیلتر رنگها و شعلع های خورشیدی ، بافت و گزینه های تنظیم برای خلق تصاویر زیبا بدون اینکه نیاز داشته باشید کامپیوتر خود را با نرم افزار های غیر مفید تایید نشده پر کنید انتخاب کنید .

Canva: یک ابزار طراحی آنلاین که طراحی های گرافیکی را با قابلیت بر مبنای قالب را دموکراتیزه کرده است . این می تواند بهترین دوست ویرایش گران ، فروشندگان و طراحان برای خلق آثار هنری گرافیکی عالی درعرض چند دقیقه باشد .

Gimp: یک نرم افزار شگفت انگیز که هم می تواند برای پیکسل و هم برای ویرایش بردار مورد استفاده قرار بگیرد . مکانیک ان کمی متفاوت از محصولات طراحی گرافیکی مشهور  Adobe  می باشد ، با این حال نرم افزار قابلیت های زیادی با توجه به قیمت رایگان ان دارد.

Birme: اگر شما به دنبال یک راه آسان و سریع برای تغییر اندازه و ویرایش عکس های خود به صورت رایگان هستید ، بیشتر نگردید . Brime  ابزار نهایی برای قالب بندی عکس است که به شما اجازه می دهد تعدادی انتخاب داشته باشید و هیچ اختلالی در طول فرایند ویرایش برای کیفیت رخ ندهد .

Video-Editing

منبع: Image by https://lostandtaken.com

ویرایش ویدیو (Video editing)

تعدادی از بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدیو رایگان را بررسی کنید که می تواند به سرعت به شما کمک کند که فیلم خود را ویرایش کنید .

Movie Maker: یک ابزار ویرایش آماتور که از قابلیت های بالا وامکان انتخاب تعدادی نمونه ویدیو مشتق شده است .

Movie Maker Online: این یک ابزار ان لاین رایگان است که شبیه نرم افزار معروف مایکرو سافت می باشد و از تعداد زیادی توابع برنامه بر روی یک بستر آنلاین مشتق شده است .

Microsoft Expressions Encoder: یک برنامه مایکروسافت دیگر که به شما اجازه می دهد که یک تمبر اضافه کنید و فیلم های خود را با یک سری انتخابهای ویرایش افسانه ای ارتقا دهید .

Color-Palettes

منبع: https://mediamilitia.com

پالت های رنگ (Color palettes)

پیدا کردن یک ترکیب رنگی کامل ، همواره یک تلاش بی پایان برای طراحان بوده است . این ابزار دستی می تواند به شما برای جمع آوری پالت های رنگ فوق العاد و الهام بخش کمک کند.

Coolors: این ابزار چیدمان رنگ به شما یک انتخاب پر چین و شکن از رنگ ها بیش از فشردن یک دکمه کلیک ارایه می دهد .

Flat UI Color Pickerبا یک طراحی مسطح در ذهن خلق می شود ، جمع کننده تخت  UI به شما اجازه می دهد که از بین تعداد زیادی از رنگ های گالری ، مورد مناسب را برای خلق  طراحی تخت ارایه دهید .

Adobe Color CC: قبلا به صورت Kuler  شناخته میشد ، این جمع کننده رنگ شگفت آور وقتی به صورت پالت رنگ د رمی آید  یک رفیق خوب برای طراحان است و تعدادی توابع واقعا مفید ارایه می دهد مانند جمع آور ی کردن رنگ مثل  روشهای مشابه ، سه گانه ، مونو کرومیک و غیره

Color by Hail Pixel: این ابزار مینیمالیستی رنگ می تواند به شما کمک کند که یک رنگ رابا حرکت موس بر روی صفحه نمایش تولید کنید .

Multicolr by TinEye: یک موتور جستجوی عکس نهایی که به شما اجازه می دهد که در بین  مجموعه ای از بیش از 20 میلیون تصویر را با رنگ جستجو کنید . کلیه عکس ها تحت مجوز  Flickrs Creative Commons ثبت شده اند .

Brand Colors: کدهای رسمی رنگ ها از محبوب ترین برندهای دنیا را چک کنید .

0to  255:  ابزار ساده که به طراحان کمک می کند که تغییرات روشن تر و تیره تر رنگ را روی وب پیدا کنید.

Check My Colorآیا طرح رنگ طراحی شما برای مردمی که در تشخیص رنگ مشکل دارند مناسب است ؟ یک عکس از طرح خود را آپ لود کنید و بعد جستجو کنید که چه طور می توانید پالت رنگ خود را تصحیح کنید .

Inspiration-Sources

منبع: Liquid ink image by https://mediamilitia.com

منابع الهام بخش برای طراحان گرافیک(Inspirational resources for graphic designers)

خلق یک طراحی با کیفیت که منطبق بر خواسته های مشتریان شماست .خوشبختانه ، این مجموعه از منابع الهامات میتواند  به شما کمک کند که در بازگشت از پروژه های طراحی خود تعداد زیادی ایده داشته باشید .

UI Garage: یک پیکسل کامل متحرک و الگوی طراحی وب برای الهامات شما . تصاویر دسته بندی شده اند و شما را قادر می سازند که الهاماتی را که به دنبال ان هستید پیدا کنید . در  UU Grage شما قادر خواهید بود در میان فرم های آن لاین ، صفحات بارگذاری شده ، اطلاعیه ها و طرحهای  Q&A و خیلی چیزهای دیگر جستجو کنید .

Niice.co: یک مجموعه پلت فرم عکس که به کاربران اجازه می دهد که یک تخته طراحی حالت هوشمند خلق کند و این ایده های مجازی را با جامعه به اشتراک بگذارند . و این یک انتخاب شگفت آور از عکاسی و عکس های طراحی است و آن را به عنوان یک فروشگاه الهامات در وب مطرح می کند.

Inspiration Gridبه 20 سطح طراحی تقسیم بندی می شود ،  inspiration Grid یک مجموعه ای جمع آوری شده دستی از پروژه های هنری را با طیف گسترده ای از شاخه ها را را فراهم می کند.

Designspiration: این مرکز الهام بخش یک مجموعه گسترده ای از هنر انتزاعی را با تمرکز بر روی کیفیت ، الهامات مجازی عاری از برهنگی را به نمایش گذاشته و آن را در سر تا سر جهان به اشتراک گذاشته است .

Cover Junkieبه صنعت طراحی سر مقاله پرش کنید و الهامات را از طیف گسترده ای از منابع با این مجموعه  طرح روی جلد مجله شگفت آور جمع آوری کنید.

Twibfy: یک فرم مدرن برای کشف ، خرید و فروش تصاویر الهام بخش

Picsy: این ابزار الهام بخش عالی به شما کمک خواهد کرد که الهاماتی را که برای خوراک دهی عکس های زیبا نیاز دارید از بین ده دسته بندی مفید پیدا کنید . Picsy  در درجه اول بر روی عکاسی تمرکز دارد اما شما قادر خواهید عکس های بیشتری را اینجا پیدا کنید .

iOS UpLabs: اگر شما در حال توسعه برنامه های  Ios یا برنامه های جالب مینیمالیستی خود هستید ، شما باید  Ios UpLabs را بررسی کنید . این یک مرکز الهام بخش جدید است برروی افق فکری است که تعداد زیادی نمونه های طراحی  Ios ارایه می دهد .

UI Movementیک منبع الهام بخش برای طراحان انیمیشن و خالقان بخش طراحی متحرک و وب که باید مشاهده کنید.  UI Movement  به عنوان یک کتابخانه الهام بخش منحصر به فرد که بهترین نمونه های انیمیشن رابط را می توانید در آن به صورت آنلاین پیدا کنید .

مطالعه قسمت اول

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا