دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
کارآفرینی

چرا وب سایت پارس فریلنسر بهترین انتخاب است؟

وب سایت پارس فریلنسر را می‌شناسید؟ تا به حال شده که با خود فکر کنید به عنوان یک فریلنسر در کدام سایت به دنبال کار بگردید که هم تنوع شغلی بالا بوده و هم امنیت مالی داشته باشید؟ آیا به دنبال یافتن پروژه‌های مختلف در مدت زمان کوتاهی هستید؟ یا شاید با مشکل عدم پرداخت حق الزحمه توسط کارفرما یا بد قولی فریلنسر رو به رو شده‌اید؟ آیا از مزایای سایت پارس فریلنسر چیزی می‌دانید؟

امروزه وب سایت‌های بسیار زیادی در زمینه فریلنسینگ و دورکاری مشغول به کار هستند، اما گاهی مزایای یک سایت نسبت به سایرین به قدری زیاد است که به عنوان بهترین پلتفرم برای بازار کار آنلاین شناخته شده و طرفدار حقوق کارفرما و فریلنسر است.

به عنوان یک تجربه شخصی می‌توانم بگویم یکی از مشکلات کار به عنوان فریلنسر، عدم پرداخت حق الزحمه توسط کارفرما یا دائمی نبودن کارها است. که به نوبه خود مشکل بزرگی برای یک فریلنسر محسوب می‌شود.

من پیش از تجربه کار با وب سایت پارس فریلنسر، تجربه کار در سایر سایت‌ها را نیز داشتم اما به جرات می‌توانم بگویم بهترین سایت و پلتفرمی که برای بازار کار آنلاین یک فریلنسر وجود دارد وب سایت پارس فریلنسر بوده و مزایای بی‌شماری که این سایت در اختیار کارفرما و فریلنسر قرار داده باعث ایجاد یک اعتماد دو طرفه شده است.

نه تنها امنیت مالی بلکه وجود تعداد زیادی پروژه در زمینه‌های مختلف یک بازار متنوع را ایجاد کرده و فریلنسر به راحتی می‌تواند بنا به مهارت خود پروژه مورد نظر را انتخاب کند. مزایای وب سایت پارس فریلنسر و استفاده از آن برای پیدا کردن کار یا استخدام فریلنسر به همین موارد محدود نشده و این موضوعی است که در این مطلب از وبلاگ پارس فریلنسر آن را بررسی خواهیم کرد.

۱. سرعت بالا در پیدا کردن شخص مورد نظر

۱. سرعت بالا در پیدا کردن شخص مورد نظر

تصور کنید در یک چشم به هم زدن بتوانید پروژه یا فریلنسر مورد نظر خود را پیدا کنید، کار کرده یا کار را تحویل بگیرید و سریعا پول خود را دریافت کنید. مهم نیست به دنبال چه استعدادی هستید یا چه مهارتی دارید، تنوع فریلنسرها و پروژه‌ها در وب سایت پارس فریلنسر به حدی زیاد است که می‌توانید به سرعت کارهایتان را انجام دهید.

با سرعت نور استخدام شوید!

دقیقا برعکس زمانی که کار خود را به آژانس‌های استخدام فریلنسر سپرده یا به دنبال کارفرما برای استخدام هستید و زمان نسبتا زیادی برای مطالعه رزومه یا پیدا کردن کار مورد علاقه خود دارید، در وب سایت پارس فریلنسر همه کارها با نهایت دقت و سرعت انجام شده و به راحتی می‌توانید با مطالعه  آنلاین صفحه فریلنسر یا کارفرما برای او کار کرده یا از او دعوت به همکاری کنید.

۲. انجام دقیق‌تر کارها

در صورتی که در مورد استخدام یا کار کردن برای فردی شک داشته باشید، می‌توانید سری به پروفایل او در وب سایت پارس فریلنسر زده و مهارت، میزان تعهد، مدارک، نمونه کارها و نظرات سایرین درباره همکاری با آن‌ها را مطالعه کنید. با وجود سیستم اعطای گواهینامه مهارت به فریلنسر شما به راحتی می‌توانید از استخدام فرد مورد نظر مطمئن باشید.

علاوه بر این اگر فریلنسری هستید , در مورد کار با یک شرکت یا کارفرما شک و شبه دارید، باز هم می‌توانید سری به پروفایل او در وب سایت زده و اطلاعات بیشتری درباره کارفرما پیدا کنید.

۳. سیستم پرداخت امن

سیستم پرداخت امن بسیار قوی که در وب سایت پارس فریلنسر وجود دارد یکی از بهترین مزایای این وب سایت است. با وجود این سیستم هم کارفرما و هم فریلنسر نسبت به دریافت یا پرداخت حق الزحمه مطمئن بوده و نگرانی از بابت عدم تحویل کار یا عدم پرداخت کار انجام شده ندارند. در ضمن با استفاده از فازبندی پروژه می‌توانید در صورت بروز مشکل در همکاری، پرداخت مرحله را انجام داده و به دنبال فریلنسر دیگری باشید.

در سیستم پرداخت امن بعد از انجام پروژه و رضایت کارفرما، هزینه سپرده گذاری شده در سایت آزاد شده و بلافاصله به حساب فریلنسر واریز خواهد شد.

نحوه پرداخت می‌تواند به صورت ساعتی یا پروژه‌ای باشد و در صورتی که بین شما و فریلنسر اختلاف نظر وجود داشته باشد دکمه حل اختلاف وجود داشته و می‌توانید مشکل پیش آمده را به سرعت حل کنید. پشتیبانی وب سایت  به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات به شما خواهد بود.

۴. شروع کارها در  سریع‌ترین زمان ممکن

۴. شروع کارها در  سریع‌ترین زمان ممکن

نه تنها در وب سایت پارس فریلنسر به سرعت می‌توانید فرد موردنظر را پیدا کرده بلکه در سریع‌ترین زمان ممکن کار را شروع کنید. مطالعات نشان داده که به طور متوسط بین ۶ تا ۸ هفته زمان لازم است تا یک آژانس فعال در زمینه برون سپاری و فریلنسینگ، کار را انجام دهد. اما در وب سایت پارس فریلنسر از زمان جذب فریلنسر تا شروع به کار تنها ۱ تا ۳ روز زمان نیاز است. برخی از مشتریان و کارفرمایان پارس فریلنسر در مدت چند ساعت هم توانسته فریلنسر را پیدا کرده و شروع به کار کنند.

۵. اولین بازار کار بین المللی

وب سایت پارس فریلنسر اولین و بزرگترین وب سایت برون سپاری و فعال در زمینه فرینلسینگ بوده که توانسته بستر مناسبی برای ارتباط بین کارفرمایان و فریلنسرها را نه تنها در داخل کشور بلکه به صورت بین المللی فراهم کند. در این وب سایت فریلنسرها می‌توانند برای کارفرمایان خارج از کشور کار کرده و حق الزحمه خود را دریافت کنند.

۶. تنوع بالای کار و فریلنسر

از آنجایی که تعداد بسیار زیادی کارفرما و فریلنسر در وب سایت  عضو هستند، لذا تنوع بالای پروژه و فریلنسر به شما این امکان را می‌دهد به راحتی کار پیدا کرده یا فریلنسر موردنظر را استخدام کنید. محدودیتی در تعداد پروژه یا استخدام فریلنسر در این وب سایت وجود ندارد.

در ضمن اگر فردی فعال در زمینه گرفتن پروژه باشید، می‌توانید از تسهیلات وام مخصوص فریلنسر‌ها استفاده کنید. جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید.

۷. صرفه جویی در هزینه‌ها

۷. صرفه جویی در هزینه‌ها

زمانی که شما از طریق پارس فریلنسر، فرد مورد نظر را استخدام می‌کنید از بسیاری هزینه‌های جانبی کاسته و در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد. آژانس‌های فعال در زمینه استخدام فریلنسر و برون سپاری اغلب هزینه بسیار بیشتری به عنوان کمیسیون دریافت خواهند کرد.

مزایای صرفه جویی در هزینه‌ مختص کارفرمایان نیست. در وب سایت پارس فریلنسر، فریلنسرها می‌توانند تمام هزینه دریافتی از پروژه را برداشت کرده و این وب سایت بابت انجام پروژه‌ها درصدی از هرینه کم نخواهد کرد.

کلام آخر از مزایای وب سایت پارس فریلنسر

کلام آخر از مزایای وب سایت پارس فریلنسر

مزایای بی شمار استفاده از وب سایت پارس فریلنسر برای پیدا کردن کار یا استخدام فریلنسر محدود به همین موارد نیست و با ثبت نام تجربه کار کردن با این وب سایت می‌توانید عملا مزایای آن را ببینید. وجود یک بستر مناسب برای ارتباط بین کارفرما و فریلنسر در بازار جدید دورکاری به شدت مورد نیاز بود و وب سایت پارس فریلنسر توانسته چنین پلتفرمی را ایجاد کند.

امکان گفتگو، پرداخت سریع و به موقع، اطلاع رسانی روزانه از طریق پیامک و ارسال ایمیل به کارفرما و فریلنسر و مطالبی که روزانه در وبلاگ پارس فریلنسر برای آموزش کاربران قرار داده می‌شود از دیگر مزایای بی‌شمار استفاده از این وب سایت است. شما هم اگر تجربه کار با ما را دارید می‌توانید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا