چهار نکته برای فریلنسرهای جدید درباره ارسال پیشنهاد


فریلنسرهای جدید سلام! آیا هیجان انگیز نیست که پول بگیرید و برای غریبه ها مطلب بنویسید ، طراحی کنید یا تدریس تخصصی انجام دهید؟ 

چهار نکته را با شما به اشتراک می گذارم که امیدوارم برای شما در سفر جدیدتان در این سایت مفید باشد.

  1. مطمئن شوید که کارفرما تایید شده است

قبل از اینکه روی یک پروژه بالقوه، پیشنهاد دهید، مطمئن شوید که کارفرما حداقل های تایید پروفایل خود را انجام داده باشد. دوم اینکه مطمئن شوید که پروفایل کارفرما، فعال است (آخرین ورود کارفرما را بررسی کنید).تعداد پروژه های منتشر شده و پروژه های انجام شده ی کارفرما را بررسی نمایید.

  1. قیمت خود را بدانید

هیچ جایی برای توضیح اطلاعات قبل از ارائه پیشنهاد نمی گذارد. بنابراین، وقتی پیشنهاد می دهید، مطمئن شوید که قیمت خود را می دانید. برای مثال اگر برای یک پروژه ارسال چندین پست و مقاله است، طرح تقریبی برای یک یا چند آیتم دارید و سپس تعداد روزهایی که زمان می برد آن مقالات را ارسال کنید را مشخص کنید.

در پروپوزال پروژه، مشخص کنید که زمان و قیمت پروژه چقدر است. به خاطر داشته باشید که زمان شماست، پس یک  زمان واقع بینانه ارسال کنید. این کار سوء تفاهم کمی ایجاد می کند. همچنین می توانید همیشه به کارفرما توضیح دهید.

  1. هیچ وقت اطلاعات شخصی خود را پخش نکنید

به عنوان یک فریلنسر جدید، همیشه مشتاق این کار هستیم. اما پارس فریلنسر در این خصوص هشدار می دهد و دلیل خوبی دارد. علی رغم این حقیقت که کارفرما مشتاق به تایید پیشنهاد می شود اما هنوز یک غریبه است.

مطلب پیشنهادی:  چگونه به فریلنسر بهتری تبدیل شویم؟

پس همه چیز را به شدت حرفه ای حفظ کنید و از طریق برد پیام خصوصی پیام دهید. همچنین خوب است که اپلیکیشن  را دانلود کنید. اگر کارفرما اصرار دارد تا اطلاعات شخصی خود را بدهید، هرگز این کار را انجام ندهید.

  1. صبور باشید.

در پایان، به راحتی می توانید احساس دلسردی کنید  وقتی که علی رغم ارسال پیشنهادات پیوسته ، برای هیچ پروژه ای انتخاب نشده اید. اما از این کار دست نکشید ، به خاطر داشته باشید که آمار نشان می دهد  باید برای حداقل 20 پروژه پیشنهاد دهید تا در یکی از آنها برنده شوید.

بنابراین پشتکار در اینجا عامل کلیدی است. همچنین می توانید از این زمان برای کسب مهارت و توانایی استفاده کنید تا به افزایش شانس شما در برنده شدن یک پیشنهاد کمک کند.

هیچگاه دلسرد و ناامید نشوید پارس فریلنسر اولین پلتفرم دورکاریست که هیچ کمیسیونی  از فریلنسرها دریافت نمی کند.

امیدوارم که این نکات، مفید باشد، از این سفر لذت ببرید!

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *