دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
فریلنسینگکارآفرینی

ارزش فریلنسر در پارس فریلنسر!

اگر به عنوان یک فریلنسر مشغول به کار هستید، پارس فریلنسر یکی از بهترین وب سایت‌هایی است که می‌توانید در آن به دنبال گرفتن کارهای جدید باشید. اما چه چیز باعث می‌شود در این وب سایت ارزش فریلنسر حفظ شده و بهترین خدمات به او ارائه شود.

به عنوان یک فریلنسر حرفه‌ای می‌دانید که یکی از مزایای این شغل انعطاف پذیری بسیار بالا و عدم وجود محدودیت زمانی و مکانی برای شما است. در واقع فریلنسر بودن یعنی اداره‌ای دارید که در آن همه مسئولیت‌ها بر عهده شما خواهد بود. از بازاریابی تا مدیریت کارها را خودتان باید انجام بدهید.

در چنین حالتی زمان ارزش خاصی برای شما خواهد داشت و در این مرحله است که پارس فریلنسر به کمک شما می‌آید. با ابزارهای مدیریت پروژه که در وب سایت پارس فریلنسر وجود دارد به راحتی می‌توانید پروژه‌های خود را مدیریت کرده و در جریان آخرین تغییرات قرار گیرید. علاوه بر این با وجود یک سیستم حمایتی در زمینه پرداخت‌ها و وجود امکان سپرده گذاری هزینه پیش از انجام پروژه‌ها می‌توانید از بابت پرداخت دستمزد کارهایتان مطمئن باشید.

اگر می‌خواهید بدانید که وب سایت پارس فریلنسر دقیقا چطور به ارزش فریلنسر اهمیت می‌دهد با ما در این مطلب همراه باشید.

۱. دسترسی به بهترین کارفرمایان

۱. دسترسی به بهترین کارفرمایان

وب سایت پارس فریلنسر با ایجاد امکان ارتباط فریلنسر با کارفرمایان داخلی و خارجی توانسته بازار کار بسیار بزرگی برای شما ایجاد کند. در واقع این وب سایت اولین سایت ایرانی است که نه تنها کارفرمایان داخلی بلکه افرادی که در خارج از کشور به دنبال استخدام فریلنسر هستند هم می‌توانند در آن پروژه‌های خود را قرار دهند. سطح بسیار بالای کیفیت ارتباطی، وجود پشتیبانی بسیار خوب و رسیدگی به امور کارفرما و فریلنسر از جمله مواردی است که باعث شده این وب سایت به محبوبیت بسیار بالایی برسد.

نه تنها ارزش فریلنسر بلکه کارفرما نیز اهمیت دارد. به همین دلیل در بخش وبلاگ مطالبی نوشته می‌شود که آگاهی افراد بالا رفته و بتوانند با دیدی باز فریلنسر مورد نظر خود را انتخاب کنند. کارفرمایان در صورت تمایل می‌توانند پروژه‌های خود را به آژانس‌های فریلنسری بسپارند و از ابتدا تا انتهای کار در جریان پیشرفت کار باشند  و به راحتی از این وب سایت کسب درآمد کنید.

قوانین حفظ حقوق فریلنسر

وب سایت پارس فریلنسر به شدت درباره قوانین حفظ حقوق فریلنسر سختگیر بوده و نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا هر فریلنسر به حق و حقوق خود برسد. به این ترتیب این وب سایت تاکید دارد با انجام دریافت و پرداخت‌ها از طریق وب سایت از دریافت حق الزحمه خود مطمئن شوید. به جز این، موارد دیگری هم در پارس فریلنسر وجود دارد که برای حفظ ارزش فریلنسر و حمایت از او در نظر گرفته شده است، مانند:

سیستم پرداخت امن 

در وب سایت پارس فریلنسر دو نوع پرداخت وجود دارد، پروژه‌هایی با قیمت تعیین شده و فریلنسرهایی که به صورت ساعتی کار می‌کنند. با وجود این امکان فریلنسر می‌تواند مطمئن باشد که بسته به نوع انجام پروژه هزینه‌ای که دریافت می‌کند اصولی بوده و حتما حق الزحمه خود را دریافت می‌کند.

حل اختلاف بین کارفرما و فریلنسر

گاهی ممکن است بنا به شرایطی عدم رضایت از فریلنسر یا کارفرما پیش بیاید. وجود امکان حل اختلاف بین کارفرما و فریلنسر مانند بیمه عمر است. همانطور که دوست داریم شرایطی برای استفاده از آن پیش بیاید، اما باعث ایجاد اطمینان خاطر می‌شود. به همین دلیل گاهی ممکن است بین کارفرما و فریلنسر مشکلاتی پیش بیاید که باعث عدم همکاری شود. ممکن است این اختلاف برای فریلنسر از جهت عدم پرداخت حق الزحمه‌اش بوده یا برای کارفرما و بدقولی فریلنسر یا عدم انجام صحیح پروژه باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود که کلیه مراحل کار از طریق پارس فریلنسر صورت گیرد تا ارزش فریلنسر و کارفرما حفظ شود.

تا جایی که به عنوان یک فریلنسر حتی اگر یک ساعت هم برای کارفرما کار کرده باشد، باز هم حق الزحمه خود را دریافت کند.

امکان پرداخت امن

وجود امکان پرداخت امن هم تضمین دیگری برای حفظ ارزش فریلنسر و کاری است که او انجام می‌دهد. علاوه بر این با امکان پرداخت امن کارفرما نیز در صورت عدم انجام کار توسط فریلنسر می‌تواند هزینه خود را حفظ کند. یکی دیگر از مواردی که برای اطمینان خاطر کارفرما و فریلنسر در وب سایت پارس فریلنسر وجود دارد، فازبندی پروژه است. با فازبندی و شکستن هزینه برای هر فاز می‌توانید در صورت عدم رضایت بعد از اتمام هر مرحله از پروژه همکاری خود را تمام کنید.

۲. امکان رشد و شناخته شدن کسب و کار شما

۲. امکان رشد و شناخته شدن کسب و کار شما

علاوه بر همه موارد گفته شده، ممکن است به عنوان یک فریلنسر بخواهید کسب و کار خود را گسترش دهید یا به صورت حرفه‌ای کار کنید. امکان اعطای وام به فریلنسرها نیز یکی دیگر از مزایای وب سایت پارس فریلنسر برای شما است. با کار کردن در وب سایت پارس فریلنسر امکان شناخته‌تر شدن کارهایتان برای عده بسیار زیادی فراهم خواهد شد. برای مثال کافی است به رزومه من که در سمت چپ و بالای متن قرار دارد نگاه کنید.

این که من به عنوان یک فریلنسر در زمینه تولید محتوا برای وبلاگ پارس فریلنسر کار می‌کنم خود امتیاز بزرگی است که باعث می‌شود عده بیشتری کارهای من را دیده و کارفرمایان بیشتری درخواست همکاری با من را داشته باشند و به عنوان فریلنسر تولید محتوا و مترجم داشتن رزومه و سابقه کار در یک وب سایت معروف و شناخته شده امتیاز بسیار خوبی برای من خواهد بود.

نه تنها فریلنسرهای سابقه دار، بلکه تازه کارها هم می‌توانند با کار در وب سایت پارس فریلنسر سابقه کار خوبی برای خود فراهم کنند. جالب است بدانید که امکان اعطای وام به فریلنسرهای تازه کار نیز وجود دارد که می‌توانید شرایط دریافت آن را از این قسمت بخوانید.

برای حفظ ارزش فریلنسر امکان ثبت نظر و رتبه از طرف هر کارفرما ایجاد شده است که باعث می‌شود کارفرمایان دیگر از کیفیت کار او باخبر شوند. در ضمن می‌توانید از سوابق کاری که داشتید در پروفایل خود نام ببرید.

۳. ابزار مدیریت زمان

۳. ابزار مدیریت زمان

از آنجایی که به عنوان یک فریلنسر شما باید همه کارهایتان را انجام دهید، لذا اهمیت مدیریت زمان مسئله بسیار مهمی خواهد بود. در وب سایت پارس فریلنسر امکاناتی برای مدیریت زمان فریلنسر ایجاد شده است که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به راحتی از پس کارهایتان بر بیایید. برای مثال می‌توان به مواردی مانند :

سیستم اطلاع رسانی پارس فریلنسر

همه روزه ایمیل و پیامک‌هایی جهت اطلاع رسانی فریلنسر و کارفرما از طرف سایت ارسال می‌شود که طرفین را در جریان آخرین تغییرات قرار خواهد داد. شما می‌توانید به صورت آنلاین و آفلاین با کارفرما در ارتباط باشید. توصیه ما به شما این است که کلیه ارتباطات خود را از طریق پارس فریلنسر انجام دهید زیرا در صورت بروز حل اختلاف به راحتی می‌توانید کارها و صحبت‌ها را پیگیری کنید.

 اپلیکیشن پارس فریلنسر

با  نصب اپلیکیشن پارس فریلنسر در هرجایی که به لب تاب و سیستم خود دسترسی ندارید، می‌توانید پیام‌های کارفرما را دریافت کرده و در جریان آخرین پروژه‌های متناسب با مهارت خود قرار گیرید.

پرداخت خودکار

بعد از انجام پروژه و ثبت درخواست آزاد سازی هزینه کار به صورت خودکار به کیف پول مجازی شما در وب سایت واریز شده و می‌توانید از آن برداشت داشته باشید. یکی از مزیت‌های وب سایت پارس فریلنسر نسب به سایر وب سایت‌ها این است که صد در صد هزینه پرداختی کارفرما به فریلنسر داده می‌شود و درصدی بابت کار کسر نخواهد شد.

حفظ ارزش فریلنسر ، مهمترین کار پارس فریلنسر

حفظ ارزش فریلنسر ، مهمترین کار پارس فریلنسر

همواره فریلنسرها از بابت برخی مواردی که شاید برایشان اتفاق افتاده یا از دیگر فریلنسرهای با سابقه بیشتر  شنیده‌اند نگرانی‌هایی درباره عدم امنیت شغلی و مواردی که ممکن است کارفرما دستمزد آن‌ها را پرداخت نکند یا مسائلی شبیه به این دارند.

در وب سایت ما تلاش بر حفظ ارزش فریلنسر و کاری که انجام می‌دهد است تا بتواند به یک اطمینان نسبی از کارش برسد. به همین دلیل مدام توصیه می‌شود کلیه پرداخت‌ها و گفتگوها در فضای سایت انجام شود. با وجود قابلیت‌های مختلف و امکان چت و گفتگو در سایت دیگر نیازی به صحبت در فضای خارجی نیست. 

ما سعی خواهیم کرد که با ساخت یک فضای مطمئن یکی از ده‌ها نگرانی فریلنسرها و همینطور کارفرمایان را کاهش دهیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا