دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
پول

ده روش برای اینکه تا 6 ماه آینده میلیونر شوید

شما 6 ماه برای میلیونر شدن فرصت دارید. در این مطلب 10 روش برای این کار معرفی شده است.

نصف سال گذشته است، اما ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است، هرگز برای میلیونر شدن دیر نیست. چه کسی گفته است باید مبلغ زیادی در قرعه کشی برنده شوید تا میلیونر شوید. به دست آوردن این عدد هفت رقمی نقطه‌ی عطفی در زندگی همه‌ی انسانها محسوب می شود، نکاتی که در ذیل آورده شده باعث می شود سریعتر به این نقطه از زندگی برسید:

افکارتان را روی افزایش درآمد متمرکز کنید

همیشه گفته اند با قناعت به رفاه برس . اما آیا این شیوه در وضعیت اقتصادی کنونی جواب می دهد؟ Grand Cardone دیدگاه دیگری در مورد راه های میلیونر شدن دارد. او از یک بدهکار در 21 سالگی تبدیل به یک میلیونر در31 سالگی شد. دیگر برای او معلوم شده بود که با وضعیت اقتصادی کنونی ، نمی توان با قناعت به رفاه رسید. تنها راهی که با آن می توان پولدار شد ، پیدا کردن راهی برای افزایش درآمد است.

دیدگاهتان را نسبت به پول اصلاح کنید

چه به پولدار شدن امیدوار باشید، چه نباشید؛ اگر خدا بخواهد پولدار شوید هیچ چیز نمی تواند جلویش را بگیرد. Steve Siebold که یک میلیونر خود ساخته است، میگوید آنچه که در رسیدن به ثروت اهمیت دارد طرز تفکر شما نسبت به پول است. او می گوید: اغلب مردم این باور بی پایه و اساس را دارند که پولدار شدن دست خودشان نیست اما پولدار ها فکر می کنند پولدار شدن، کاریست که خود شخص باید انجام دهد.

به پیشرفت شخصیتی خود بیشتر توجه کنید

Tucker Hughes که در سن 22 سالگی میلیونر شده است، گفته: ” بهترین جایی که در آن سرمایه گذاری کرده ام، آینده بوده است.” برنامه ی روزانه ی او به این صورت بوده که هر روز حداقل 30 دقیقه مطالعه می کرده و به پادکست هایی مفید حین رانندگی گوش می داده و همیشه به دنبال استفاده از تجارب دیگران بوده است. او می گوید لازم نیست در زمینه ی فعالیت خود از نوابغ باشید تا پولدار شوید. تنها مهارتی که به آن نیاز دارید اینست که آنقدر کار بلد باشید که اگر فرصت فعالیت در هر زمینه ای پیش آمد بتوانید آن کار را انجام دهید . همیشه باید اطلاعات و آگاهی را قبل از هر چیز دیگری قرار بدهید.

حقیقتی جالب: Warren Buffett که یک میلیاردر می باشد ، 80 درصد ساعات کاری خود را به خواندن می پردازد.

هرگز قدرت دوستانتان را دست کم نگیرید

ضرب المثل “انسان بر آیین رفیقش است” بین ما جا افتاده است. این قاعده، در اصول “نبوغ فکری” ناپلئون هیلز که یک نویسنده خود ساخته است، تأثیر گذار بوده است. وقتی اطرافتان پُر از آدمهایی است که مثل شما فکر می کنند، نیرویی عظیم در درون شما به وجود می آید که تمام تلاشهایتان را تحت الشعاع قرار می دهد این قائده توضیح می دهد که چرا پولدارها دوست دارند بیشتر در کنار یکدیگر وقت بگذارند. Siebold توضیح می دهد در معرض ارتباط قرار گرفتن با کسانی که از شما موفق تر هستند به گسترش افکارتان کمک شایانی می کند.

برای سرمایه گذاری قناعت کنید نه اینکه فقط بخواهید قناعت کنید

یکی از این دو صادق است شما یا ولخرجید یا تا جان در بدن دارید قناعت می کنید. در هر حال اگر قناعت می کنید فقط باید برای سرمایه گذاری در جای دیگر باشد نه اینکه پول جمع کنید تا فقط از زیادتر شدن تعداد صفرها لذت ببرید. Grant Cardone می گوید، پولی را که جمع می کنید باید در حسابی ایمن قرار دهید و طوری همه ی راه های دسترسی به آن را ببندید که حتی برای روز مبادا هم نتوانید خرج کنید، چون این تنها راهیست که باعث می شود تن به کار دهید و پول بیشتری درآورید.

Gardone می گوید سرمایه گذاری باید غایت نهایی هر میلیونر باشد. به جای اینکه فقط برای لذت پول روی پول گذاشتن، قناعت کنید، این کار را برای انجام کارهای بزرگ ترو جذب درآمد بیشتر انجام دهید. قانون سرمایه گذاری این است که هر چه بیشتر پول بدهید ، بیشتر آش می خورید و پول بیشتری به جیب می زنید. Cardone اولین تجارت خود را با 50 هزار دلار  شروع کرد این سرمایه گذاری تا ده سال بعد برای او پولسازی کرد.

خوش نام باشید

تعداد زیادی از کارآفرینان ، فرصت میلیونر شدن را از دست می دهند نه به این دلیل که ایده های دست اول ندارند بلکه به این دلیل که مهارتهای اجتماعی ندارند. Mark Cuban که یک میلیاردر است، رک و راست در مجله کارآفرینان (Entrepreneur) اعلام کرده است که مردم از معاشرت با (افراد سطح پایین) متنفرند. اینکه از یک شخص بخواهیم بین بیشعوری و منطقی بودن تعادل برقرار کند کار سختی است. این حرف روی Ally که الان یک میلیونر است تأثیر گذاشت . او در جایی نوشته است”هیچ نمی تواند بدون اینکه نحوه ی  درست برخورد با مردم را بداند ، میلیونر شود.” باید خود را آماده کنید تا  وقتی خانواده و حتی نزدیکترین دوستانتان جلوی پای شما سنگ اندازی می کنند، از راه خود برنگردید. به عنوان یک کارآفرین ، باید با زیردستانتان همکاری کنید و فقط به خاطر خودشان به آنها کمک کنید تا به بهترین روش ممکن برای شما کار کنند.

زیر بار بدهی های غیرضروری نروید

Grant Cardone گفته است برای اینکه میلیونر شوید باید به خودتان قول بدهید هرگز جز برای به دست آوردن پول بیشتر، زیر بار بدهی نروید. زیر بار بدهی رفتن  فقط وقتی به شما کمک می کند که باعث شود پول روی پول بگذارید افراد موفق هم به همین دلیل زیر بار بدهی می روند. افراد زیادی هم عشق بدهی هستند ، و با این کار فقط شادی های زودگذر به دست می آورند اما شانس پولدارتر شدن را از دست می دهند. همانطور که پشت رول یک ماشین اجاره ای نشستن با اینکه  حس خوبی می دهد اما شما را صاحب آن ماشین نمی کند ، داشتن هزاران هزار امید و آرزو هم نمی تواند از شما یک میلیونر بسازد. Grant Cardone می گوید  “اگر می خواهید پولدار شوید، مثل یک عاشق غیرتی با پول برخورد کنید، اگر بی اعتنایی کنید، او هم بی وفایی می کند.”

لطفاً مدت زمان پول درآوردن را به چند ساعت و چند روز محدود نفرمایید

اگر باهوش تر از رقبایتان نباشید و بیشتر از آنها کار نکنید ، همیشه دستی را بالای دست خود  خواهید دید. پول ، وقت و ساعت  نمی شناسد ، تقویم ندارد ، تعطیلی ندارد ؛ شما هم نباید داشته باشید. Grant Cardone می گوید با اینکه مغازه ی خرده فروشی ای که داشت قانوناً ساعت 7 باید بسته می شد ، او تا ساعت 11 شب در آنجا می ماند تا بتواند فروش بیشتری داشته باشد. هیچ کس نمی تواند به موفقیت برسد مگر اینکه جدی کار کند.

میلیونرها می دانند راه گریزی از ریسک کردن وجود ندارد

بین فقیر و غنی فاصله ای به نام “ریسک پذیری “است. پولدارها می دانند ریسک پذیری یعنی باید به خودتان ، ایده هایتان و دیگران ایمان دشته باشید.Ally در جایی نوشته است، برای رسیدن به این عدد هفت رقمی  باید ریسک پذیر باشید. گاهی در شرایطی قرار میگیرید که باید در لحظه تصمیمی قطعی برای انجا کاری بگیرید که اصلاً نمی دانید، آخرش چه می شود. نباید توقع داشته باشید همیشه با قطعیت بتوانید تصمیم گیری کنید. اینکه بخواهید بدون ریسک پذیری ، به قله های موفقیت صعود کنید، کمی سخت است. نگاهی به زندگی ثروتمندترین انسان های روی زمین بیندازید تا بفهمید، ریسک های بزرگی کردند و آنقدر ادامه دادند تا به موفقیت رسیدند.

 برنامه ی مالی داشته باشید

برنامه ریزی نکردن، خود، برنامه ریزی برای شکست خوردن است. این عقیده ایست که بسیاری از آنهایی که می خواهند عنوان میلیونر را تصاحب کنند ، از آن غافلند. برنامه ی مالی ، هم به شما انگیزه ی حرکت می دهد و هم کمکتان می کند تا تصمیمات درست و سازنده ای بگیرید. Scott D.Hedgecock که یک برنامه ریز مالیست می نویسد : دو عامل مهم در برنامه ریزی یک آینده ی درخشان ، ضروریست”مقدار پولی که باید به دست آورید و مقدار پولی که باید خرج کنید.“او می گوید تمام آدمهایی که از نظر مالی به جایی رسیده اند، توانایی تنظیم برنامه ی مالی داشتند.

البته از اهمیت آهسته و پیوسته رفتن غافل نشوید. این طرز تفکر اشتباه  یه شبه پولدار شدن را در ذهن خود سرکوب کنید. از هر چیز دیگری که این عقیده را تقویت می کند ، بپرهیزید. در رسیدن به موفقیت ، مصمم باشید. از کسانی که ذهن شما را با حرف های منفیشان پُر می کنند بپرهیزید ، از کسانی که به اهداف مالی شما طوری نگاه می کنند که انگار طماعید بپرهیزید. از تجارب کسانی که موفق بوده اند استفاده کنید و وقتی که به اهداف خود رسیدید به دیگران نیز کمک کنید به اهداف خود برسند.

اگر فکر می کنید چیزی را از قلم انداخته ایم ، در قسمت دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا