دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
فریلنسینگ

 چگونه یک مهندس نرم افزار دورکار استخدام کنیم ؟

وقتی که شما یک متخصص دورکار استخدام می کنید ، باید در طول فرایند بررسی بسیار مطمئن شوید که بهترین را انتخاب کرده اید .

شما ممکن است دیدار حضوری با پیمانکار نداشته باشید و نتوانید به  بعضی از ویژگیهای  بسیار مهم مربوط به نیازهایتان دسترسی داشته باشید ، اما این به این معنی نیست که شما حتما باید با یک شخص با رزومه بسیار غنی قرار داد ببندید .

هیچ تضمینی وجود ندارد که شخصی که شما با او قرار داد می بندید  صرفنظر از اینکه انسان شایسته ای است یا خیر ، کار را همان گونه که توافق کرده اید تحویل خواهد داد یا خیر . این طبیعی است ،

اما انسانهایی وجود دارند که به بخش  داد و ستد خود احترام نمی گذارند . چالش دیگر این است که بسیاری از افراد ، به منظور حرصشان در سرگرمی های آنلاین و سریع ، به دست بردن در اطلاعاتشان مانند مدارک جعلی ، یا گواهی نامه های قلابی که خواسته شده که ضمیمه شود ، یا حتی استفاده از نام جعلی ، وسوسه می شوند .

آیا این به این معنی است که استخدام مهندس نرم افزار دور کار و متخصصین دیگر یک قمار است ؟ پاسخ ، خیر است . راههای مختلفی وجود دارد که نه تنها از طریق آنها می توان  مطمین شد که شخصی که شما انتخاب کرده اید فرد مناسبی برای کار شماست بلکه می تواند شما را  مطمین کند که می توانید کار را  به موقع مطابق با بودجه خودتان با کیفیت مطلوب به انجام برسانید . به نکات زیر توجه کنید :

اعتبار :

 اعتبار و شهرت یک مهندس نرم افزار خیلی مهم  است .تحقیقات خود را بر روی  متقاضیان بالقوه انجام دهید و هر گونه مورد منفی و باز خورد منفی از جانب مشتری  را که علیه  شخصی وجوددارد دریابید . دلیل اصلی این است که فریلنسر ها هر کاری می کنند تا اعتبار و شهرت خوبی از خود به جا بگذارند زیرا این بهترین رزومه کاری برای آنها ست که حتی رزومه کاغذی را تحت پوشش قرار می دهد . اگر افراد یک باز خورد مثبت و کامنت های مثبت در مورد یک تهیه کننده به جا بگذارند ، پس لابد واقعا چیزی واقعا عالی در مورد آن کارشناس  نسبت به ارایه دهندگانی که شهرت آنها د رحال حاضر خراب شده است وجود دارد .

تجربه :

یک نظریه بسیار مهم وجوددارد که اگر شما می خواهید کارتان با کیفیت انجام دهید ، برای کارهای فنی نظیر مهندسی نرم افزار باید بهترین ها را در اختیار داشته باشید . شما می توانید تجربیات یک مهندس را بر اساس کارهای قبلی ای که انجا م داد ه است بسنجید . همچنین از افرادی که نمی خواهند یک نمونه کار از خودشان ارایه کنند اجتناب کنید . ا زداوران بخواهید که تایید کنند که آیا کارهایی که شخص ادعا می کند انجام داده است در واقع متعلق به انهاست یا خیر؟یک مهندس نرم افزار با تجربه بیشتر که دارای شهرت آنلاین است یک نمونه کامل و خوب برای انتخاب است . همچنین تجربیات را بر اساس زبان برنامه نویسی مورد علاقه بسنجید .

امنیت:

ارایه کننده چه ضمانتی برای اثبات اینکه کار در حال انجام برای استخدام است ارایه می دهد؟ آیا مدرکی وجود داردکه ثابت کند کار منحصر به فرد است و هیچ قانونی را نقض نمی کند ؟ به عنوان ایمنی ، چه شاخص سنجشی وجود دارد که اطمینان حاصل کند که کار در حال انجام گرفتن ،  امن است؟

آیا محافظ IP شما است ؟ به خاطر داشته باشید که شخصی که با آن مواجه هستید یک مهندس نرم افزار است و به او پول پرداخت می شود تا در جزییات کاوش کند اگر چه ممکن است کمی امن باشد .

هزینه ها و نحوه پرداخت:

هزینه یک سرویس همیشه یک ویژگی آن معامله است .  با یک تحقیق سریع می توان نرخ متداول بازار برای هر پروژه را تخمین بزنید . آیا قیمت پیمانکار مناسب است یا شما نیاز به مذاکره دارید ؟ شما باید همیشه بر  ارزش واقعی پولتان متمرکز شوید . ترجیحا، پیشنهاد دهید که دست مزد را در چند مرحله واریز کنید در این صورت در صورت عدم ارایه کار توسط پیمانکار شما متحمل ضرر و زیان نمی شوید. زمانی که شما در حال انجام دادن مراحل بالا هستید ، به شما توصیه می شود که یک مصاحبه زنده از طریق اسکایپ یا هر نرم افزار چت تصویری دیگر برای تایید صلاحیت نهایی فرد ترتیب دهید . انتخاب یک مهندس نرم افزار دور کار ریسک بسیار بزرگی است بنا براین از روی فرصت و سروقت به انتخاب بپردازید .

[av_button label=’ایجاد پروژه (رایگان)’ link=’manually,https://www.parsfreelancer.com/users/login?f=projects/add’ link_target=’_blank’ size=’x-large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-32dd9v’]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا