دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
برنامه نویسی

10 ابزار برتر و جدید Angular JS برای توسعه دهندگان

Angular JS یکی از محبوب ترین فریمورکهای توسعه ی وب است که توسط شرکت های توسعه دهنده ی Angular JS ارائه شده است. این ابزار به توسعه دهندگانی که علاقمند به توسعه ی وب سایت های چندمنظوره برای پروژه های خود هستند کمک می کند. نتیجه ی کار معمولا بسیار جذاب است و به همین دلیل است که استفاده از این چارچوب هر روز در حال افزایش است.

انتخاب درست یک ابزار مناسب برای به کارگیری چارچوب، به اندازه انتخاب درست چارچوب مهم است.  ابزارهای تکمیلی زیادی برای توسعه ی Angular JS وجود دارند. در اینجا این ابزارها را برای راحتی کار شما فهرست کرده ایم. می توانید ابزارهای کارامد را به منظور افزایش بهره وری خود مورد بررسی قرار دهید.

MEAN

این ابزار ترکیبی بسیار قدرتمند از MongoDB، Node JS، Express و برنامه های کاربردی Angular است. MEAN یک ابزار محبوب و فن آورانه است که توسط بسیاری از توسعه دهندگانی که از Angular JS استفاده می کنند، به کار گرفته می شود. این ابزار بهترین ابزار در فهرست حاضر است.

Sublime Text

این یک ابزار ویرایشگر متن فوق العاده است که در میان سایر ابزارها به دلیل پرکاربردی و راحتی در استفاده پرطرفدار است. این ابزار در بین سایرین بیش از همه توسط توسعه دهندگان ترجیح داده می شود.

Karma

Karma یک ابزار تست برای AngularJS است که در بین سایر ابزارها بیش از همه توسط توسعه دهنگان مشهور به کار گرفته شده است. این ابزار محیط مناسبی به شما ارائه می دهد که با استفاده از آن می توانید برنامه های خود را بر روی مرورگرهای واقعی و وسایل مختلف تست کنید. هم چنین شما را از پیچیدگی های غیر ضروری و اغراق آمیز، دور نگه می دارد. Karma شما را از تنظیمات مبهم حفظ می کند و یک کد ساده و پاسخ های مختصر و مفید به شما ارائه می دهد.

Protractor

این ابزار به منظور تست انتها به انتها در توسعه ی Angular JS استفاده می شود. همان طور که از قابلیت های این ابزار بر می آیدبه شما امکان می دهد برنامه های کاربردی خود را بدون دردسر و بی مشکل تست کنید.علاوه بر آن به صورت خودکار، هر رویداد را بدون انتظار برای رویداد بعدی تست می کند.

WebStorm

WebStorm از JavaScript، HTML و CSS و تعدادی دیگر پشتیبانی می کند. بدون شک این ابزار بهترین و مناسب ترین IDE برای JavaScript است. WebStorm یک سیستم هدایت کننده ی قوی است که ویژگی های کشف خطای قدرتمندی نیز به همراه خود دارد.

Jasmine

این یک چارچوب تست رفتار-محور برای Javascript است. تقریبا هر جایی که نامی از Javascript باشد، Jasmine هم محبوب است. این چارچوب از هرگونه مرورگر و چارچوب دیگری مستقل است. Jasmine به ویژه صورت ویژه برای هر پروژه ی Node JS بسیار مناسب است.

AngularJS UI

این ابزار مجموعه از اجزای واسط کاربری است که امکان توسعه ی سریعتر برنامه ها را فراهم می  کند. این ابزار UI-Router و UI-Calendar را به عنوان ویجت ارائه می دهد.

AngularGetText

اگر به دنبال یک ابزار ساده برای ترجمه هستید، این ابزار به کار شما خواهد آمد. این ابزار بهترین ابزار ترجمه ای ست که تا کنون برای Angular JS توسعه داده شده است.

Videogular

این ابزار بهترین ابزاری ست که می توانید به منظور ترکیب عناصر چندرسانه ای با برنامه خود به کار بگیرید.

Angular Seed

Angular Seed یک اسکلت کاربردی برای برنامه های Angular JS است. این ابزار bootstrap را برای پروژه های تحت وب Angular فراهم آورده و به صورت دوره ای پروژه های موجود را به روز رسانی می کند.

جمع بندی نهایی

در ایم مقاله فهرستی از برترین ابزارهای موجود را به ترتیب اولویت و باتوجه به نیازمندی های بازار ارائه نمودیم. اگر شما یک توسعه دهده ی Angular JS هستید می توانید با استفاده از این مقاله کار خود را پیش ببرید. پارس فریلنسر یکی از شرکت های مشهور در زمینه ی توسعه ی وب است که از چارچوب Angular JS برای توسعه ی برنامه های کاربردی خود استفاده می کند. Angular JS هم چنین راه حل های نوآورانه ای را به بسیاری ازسازمان ها ارائه می کند.

شما نیز می توانید از این راه حل ها برای تجربه کار بهتر و راحت تر و هم چنین رفع سریع مشکلات موجود استفاده نمایید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا