دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
فریلنسینگ

آیا دوست دارید یک فریلنسر برجسته باشید؟ این موارد روزانه را انجام دهید.

برنامه روزانه یک فریلنسر

فریلنسر بودن مزایای بسیار زیادی دارد: ساعت کاری تان را خودتان مدیریت می کنید، خودتان تصمیم میگرید کجا کار کنید، کی استراحت کنید و …. اما گاهی مدیریت این همه آزادی عمل هم میتواند سخت باشد. نتوانید آنگونه که انتظار داشتید مسمر ثمر باشید.

اگر میخواهید منابع و زمانتان را بهینه کنید تا به یک فریلنسر برجسته و عالی مبدل شوید، کافیست این موارد روزانه را دنبال کنید.

1- سحر خیر باشید.

7:00 صبح: دکمه چرت زدن (Snooze) زنگ ساعت را بزنید!

7:10 صبح: یک بار دیگر دکمه چرت زدن را بزنید! بیایید روراست باشیم، همه ی ما قبل از بیدار شدن حداقل چند بار این کار را تکرار میکنیم.

2- یک صبحانه سرشار از ویتامین و مقوی میل کنید.

7:15 صبح:وقت صبحانه

این جمله را شنیده اید که میگویند، صبحانه ات را تنها بخور، ناهارت را با دوستت و شامت را با دشمنت؟ این مثال به خاطر اهمیت خوردن صبحانه مفصل است. چون مثل یک استارت اولیه در بدن شما عمل خواهد کرد و کمک میکند در طول روز تمرکز بیشتری داشته باشید. به همین خاطر توصیه می شود همیشه برای شروع روز، مانند یک اسلحه پر، خودتان را سرشار از صبحانه کنید تا کل روز پر انرژی باشید.

3- حتما ورزش کنید

8:00 صبح: وقت ورزش است!

آیا میدانستید کسانی که بیشتر ورزش میکنند، بیشتر از کسانی که ورزش نمی کنند، خلاق ترند ، بیشتر میتوانند روی کارشان تمرکز کنند، انرژی بیشتری دارند و شادتر هستند؟ و این همان چیزیست که یک فریلنسر برجسته به آن نیاز دارد.

تنها با اختصاص دادن 30 دقیقه در روز به ورزش کردن و تکان دادن اندامتان می توانید حسابی برای کارتان آماده شوید.

4- زمان شروع به کار روزانه است

9:00 صبح: یک فنجان قهوه یا چای بریزید و کامپیوتر را روشن کنید.

9:05 صبح: ایمیلها و درخواست های مشتریانتان را چک کنید.

5- در دسترس مشتریان باشید

وقتی که همزمان روی چند پروژه برای کارفرماهای مختلفی کار میکنید، سازماندهی و فنون ارتباطی کلید موفقیت شماست. چطور یعنی؟ به این صورت که با دانستن وضعیت دقیق پیشرفت پروژه و در دسترس بودن برای مشتریانتان بصورت روزانه، میتوانید بهتر ظاهر شده و نشان دهید که چقدر حرفه ای هستید.

9:30 صبح: طبق برنامه، پروژه هایتان را شروع کنید.

5- بموقع ناهار میل کنید.

12:00 ظهر: وقت ناهار است!

همانطور که قبلاً هم اشاره شد، غذا مثل سوخت برای بدن عمل میکند. اگر غذا نخورید، انرژی تان به ته خواهید کشید و از آنجایی که روی پروژه مهمی کار میکنید، این آخرین چیزیست که دلتان میخواهد اتفاق بیافتد.

اطمینان حاصل کنید که ناهاری که میل میکنید سبک باشد، چون سنگین یا چرب بودن غذا باعث ایجاد خستگی و خواب آلودگی بعد از ناهار می شود و شدیداً به خواب نیاز پیدا خواهید کرد.

1:00 عصر: برگردید سر کارتان

5- زمان شروع شیف دوم کاری است.

4:00 عصر: گزارش روزانه پیشرفت کار را برای مشتریان ارسال نمایید.

Successful freelancer

مشتریانتان را در یک حلقه، درباره بروزرسانی های پروژه حفظ کنید، این راه مناسبی برای استخدام مجدد است. چرا؟ چون از اهمیت دادن شما به آنها حس رضایت پیدا کرده و بعنوان یک پیمانکار حرفه ای به شما اعتماد میکنند. تأکید میکنم، ارتباطات کلامی کلید موفقیت در فریلنسری است.

5:00 عصر: وارد https://parsfl.ir شوید و دنبال پروژه های جدید بگردید.

5- اتمام کار روزانه و زمان استراحت فرا رسیده است.

6:00 عصر: کار روزانه شما رسماً تمام شده است. بروید و لحظاتی را هم با خانواده و دوستانتان بگذرانید.

وقتی برای کارهای روزانه تان نقشه و برنامه داشته باشید و بعبارتی سازماندهی شده عمل کنید، باعث خواهد شد تا در طول روز اثربخشی بیشتر و بهتری داشته باشید. همین امور ساده روزانه را کافیست در زندگی و کار رعایت کنید تا به یک تعادل برسید و ثابت کنید که چه فریلنسر برجسته ای هستید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا