بروزرسانی و توسعه

نسخه جدید پارس فریلنسر

اقتصاد گیگ به سرعت در حال پیشرفت است. به این ترتیب، اشتغال در اقتصاد گیگ خیلی سریعتر از شغل ‌های معمول در حال رشد است. بازار کارآزاد با تعداد بیشتری از فریلنسرها (آزادکاران) بیش از قبل در حال تحول است.

در کنار آن، سیستم عامل‌های متعددی که کارفرمایان را به فریلنسرها پیوند می‌دهند، به طور گسترده‌ای در حال افزایش است. دلیل این امر پیشرفتهای تکنولوژیکی است که آنها می‌توانند با آن کنار بیایند. وقتی صحبت از وبسایت بازار کار آزاد می‌شود، شفافیت مسئله ی کلیدی است.

مفهوم افتصاد گیگ:

اقتصاد گیگ فضایی است که در آن شغل‌های موقت فراگیر هستند و سازمان‌ها یا شرکت‌ها، با متخصصان مستقل به‌صورت آزاد و موقت کار می‌کنند.

فعالیت نیروی کار انعطاف‌پذیر و پاره‌وقت است و دیگر درآمد ماهیانه‌ی ثابت با جزئیات سنتی آن وجود ندارد، بلکه به‌تناسب کار و خدمات، حقوق و دستمزد نیز مستقل دریافت می‌شود.

پارس فریلنسر پلتفرم بازارکار آنلاین با ظاهری جدید

Parsfreelancer.com به عنوان یک پلتفرم واسط برای پیوند کارفرمایان با فریلنسرها و برعکس عمل می‌کند. ما این پلتفرم را برای کمک به کارآفرینان و کارجویان توسعه دادیم.

با استفاده از این پلتفرم مفهومی، می‌توانید به آسانی لیست استخدام، فهرست نمونه کارها و پروفایل, فهرست خدمات محلی و پروژه های دورکاری ایجاد کنید.

این نرم‌افزار به بسیاری از کارآفرینان و کارجویان، با ویژگی‌های ساده اما قدرتمند کمک میکند به خواسته های خود دست پیدا کنند.

برای این منظور و برای تحقق پایداری نرم‌افزار، به زودی تمام پلتفرم پارس فریلنسر را ارتقا خواهیم داد.

 

این بروزرسانی چه چیزی را پوشش می‌دهد؟

ما نرم افزار تحت وب و اپلیکشین موبایل را با توجه به تکنولوژی روز دنیا از نو کد نویسی و ظاهر آن را با رنگ و لعابی زیبا باز طراحی کردیم  تا کاربر بتواند در کنار استفاده از بروز ترین و قویترین تکنولوژی روی هدف اصلی خود تمرکز داشته و با حذف المانها و تصاویر اضافی و ایجاد ظاهری زیبا و سبک در محیط داشبورد و میز کار پروژه تجربه کاربری لذت بخشی داشته باشد.

 

بروزرسانی و امکانات جدید:

گفتار پایانی

پارس فریلنسر در حال کار بر روی تمامی این تغییرات است تا نرم‌افزاری با اجرای روان حاصل شود. با توسعه مرحله نهایی، نسخه به روز شده وب سایت به زودی منتشر خواهد شد.

جهت اطلاع از زمان دقیق این بروزرسانی , پارس فریلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

لینک فعال سازی و سایر اطلاع رسانی ها از noreply-fre@parsfreelancer.com برای شما ارسال میشود. پیشنهاد میکنم این ایمیل آدرس را به لیست تماس  های سرویس ایمیل خود اضافه نمایید تا از اسپم شدن اطلاعیه ها جلوگیری شود.

خروج از نسخه موبایل