دنبال نیروی متخصص برای استخدام یا انجام پروژه‌هات هستی؟

رایگان آگهی ثبت کن!
Ad استخدام فریلنسر
سئوبازاریابی و فروشفریلنسینگ

افزایش ترافیک بازدید سایت با چند روش ساده

کسانی که کسب و کار آن‌ها وابسته به سایت شرکت خود است، نیاز به افزایش بازدید سایت یا به اصطلاح تخصصی‌تر افزایش ترافیک سایت هستند. این کار دارای استراتژی خاصی است که شما می‌توانید آن‌ها را از یک متخصص سئو جویا شوید. خوشبختانه پلتفرم پارس فریلنسر دارای اعضای زیادی به عنوان کارشناس سئو فریلنسر و افزایش بازدید سایت بصورت دورکار دارد. اگر شما نیاز به این متخصصین دارید و تصمیم شرکت شما مبنی بر استخدام کارمندان آزادکار است، می‌توانید از متخصصان ما کمک بگیرید. برای آشنایی بیشتر در مورد افزایش بازدید سایت و انجام راهکارهای ساده می‌توانید از مواردی که در ادامه به شما خواهیم گفت استفاده کنید.

ترافیک یا بازدید سایت

بازدید سایت

رگ اصلی یک تجارت آنلاین، تعداد بازدید مشتریان از سایت شرکت یا فروشگاه است. افزایش فروش سایت آنلاین زمانی رخ می‌دهد که افزایش ترافیک سایت بر اساس افزایش تعداد بازدیدها رخ داده باشد. زمانی وجود دارد که سایت شما به هیچ عنوان نمی‌تواند مخاطب جدید داشته باشد و دچار رکود شده است. دلایل متعددی می‌تواند باعث این اتفاق شود، در این حالت شما نیاز دارید که ترافیک موجود در سایت خود را به سمت فروش بیشتر هدایت کنید که این روش افزایش نرخ تبدیل نام دارد.

اما بحث کنونی ما در مورد افزایش ترافیک بازدید سایت است. برای این کار دو روش کلی وجود دارد، روش پولی برای تبلیغات و روش غیر پولی با استفاده از ترفندهای سئو. برآوردها نشان داده است که افزایش ترافیک در اثر جذب کاربر توسط بهبود سئو سایت می‌تواند 10 تا 13 برابر بیشتر از تبلیغات گوگل باشد. اگر شما تاکنون هیچ آشنایی با مفهوم سئو ندارید، مسلماً باید یک کارشناس ارشد سئو استخدام کنید.

سئو چیست

سئو را می‌توان همگام‌سازی محتوای سایت با آنچه که گوگل برای جستجوی مخاطبان خود مناسب می‌داند، نامید. ازجمله روش‌های بلند مدت برای افزایش بازدید سایت سئو است که می‌تواند در کنار تبلیغات پولی به میزان زیادی ترافیک بازدید سایت را افزایش دهد. سئو سایت بدون هزینه و فقط با صرف زمان، می‌تواند بهبود پیدا کند. از این رو شما با دانستن چند اصطلاح و کاربرد آن‌ها، می‌توانید به صورت شخصی سایت خود را تا حدودی به مرز آنچه که از بازدید سایت انتظار دارید نزدیک کنید. در ادامه شاهد روش‌هایی خواهید بود که شما می‌توانید به شخصه از آن‌ها برای افزایش بازدید سایت خود استفاده کنید.

افزایش ترافیک وب سایت

عصرانه‌ای سئویی

بازدید سایت

بهترین قسمت سئو این است که شما خودتان می‌توانید آن را بهینه کنید. این بهینه‌سازی را به صورت عصرانه و بعد از کارهای اداری خودتان می‌توانید انجام دهید. چالشی که از نظر دیگران سخت ولی در عمل ساده است. اگر تاکنون سایت خود را برای سئو بهینه‌سازی نکرده‌اید، بهترین گزینه استفاده از افزوده Yoast SEO در وردپرس است. این افزوده به عنوان یک متخصص سئو شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید به مقدار زیادی سئو سایت خود را بهبود ببخشید. البته اگر هنوز علاقه‌ای به این کار ندارید می‌توانید از تولید کننده محتوای دورکار ، متخصص در این زمینه استفاده کنید.

وردپرس ازجمله پلتفرم‌هایی است که کار شما برای افزایش ترافیک سایت را ساده می‌کند. البته آنچه که شما در این مقاله می‌خوانید فقط چند نکته ساده برای بهبود ترافیک سایت است و نمی‌توانید به آن، دید معجزه‌ای در افزایش ترافیک سایت داشته باشید. به طور خلاصه از میان روش‌های متعددی که برای بهینه‌سازی SEO وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویرایش پیوند یکتا (نمایش آدرس سایت): معمولاً این آدرس به صورت لاتین و ترکیبی از تاریخ و عنوان مقاله انتخاب می‌شود.
 • اضافه کردن tag و متا دیسکرپیشن: آنچه که شما در متن به آن اشاره دارید هستند.
 • استفاده از alt در تصاویر: توضیحاتی به جای تصویر که در جستجو وب پدیدار می‌شوند.
 • اضافه کردن لینک داخلی: لینک مطالب داخلی سایت مرتبط با مقاله کنونی

افزونه اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

بازدید سایت

ازجمله روش‌های بدون هزینه در افزایش بازدید توسط شبکه‌های اجتماعی، اشتراک گذاری مطالب توسط خوانندگان یا خود شما در بازه‌های زمانی خاص است. البته نوع دیگر از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به نام اینفلوئنسر مارکتینگ وجود دارد که نیاز به هزینه برای تبلیغات سایت یا محصول شما توسط افراد مشهور در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های مجازی پربازدید دارد.

اما اگر شما علاقه زیادی به هزینه کردن ندارید، بهترین راه فعال کردن افزونه به اشتراک گذاری مطالب در ورد پرس است. ازجمله شبکه‌های اجتماعی افزایش دهنده بازدید سایت می‌توان به اینستاگرام، توییتر، لینکدین، تلگرام، واتس اپ و ردیت اشاره کرد. برای به اشتراک گذاری مطالب خود به صورت حرفه‌ای همچنین کارشناس شبکه‌های اجتماعی نیز راهگشا است. برای استخدام کارشناس شبکه اجتماعی آزادکار از پلتفرم پارس فریلنسر و افراد با استعداد در این زمینه هم می‌توانید استفاده کنید.

برای افزونه اشتراک گذاری مطالب در ورد پرس کارآمد نیاز دارید نکاتی را رعایت کنید:

 • افزونه را نزدیک به عنوان یا پایان مطلب قرار دهید تا کاربر ترغیب به اشتراک گذاری شود
 • اطمینان داشته باشید که کاربر با فشردن دکمه همه فیلدهای مربوط خودکار پر می‌شود
 • خلاصه‌ای از مطلب در ابتدای هر لینک به نمایش درآید
 • پس از اشتراک گذاری، صفحه مربوط به آن خود به خود بسته شود

البته همان‌طور که اشاره کردیم، برای پیگیری تخصصی این نوع از افزایش ترافیک در سایت نیاز به یک کارشناس شبکه‌های اجتماعی برای هشتگ گذاری و دیگر راهکارهای افزایش بازدید پست دارید.

نویسنده میهمان و افزایش ترافیک سایت

بازدید سایت

نویسنده میهمان را به‌مانند میهمانی رفتن در یک مجلس شناخته شده در شهر بدانید که دیگران شما را در آن می‌بینند و ممکن است درباره شما بیشتر سؤال کنند. از این رو وقتی در سایت مشهور شروع به نویسندگی به عنوان یک نویسنده میهمان می‌کنید، کاربران بعد از خواندن مطالب شما در سایت معتبر، به احتمال زیاد به سایت شخصی شما برای بیشتر خواند مراجعه خواهند کرد. درست است، این همان چیزی بود که شما می‌خواستید. به دام انداختن کاربران و افزایش بازدید و ترافیک سایت.

البته راهکارهای مفیدتری برای استفاده از نویسنده میهمان وجود دارد. ازجمله استفاده از لینک خارجی است که اعتبار مقاله منتشر شده در سایت معتبر را به سایت شما تزریق می‌کند و باعث افزایش بازدید سایت شما نیز می‌شود.

سایت خود شما نیز می‌تواند بستری برای دریافت متن و نوشته‌های نویسندگان مهم باشد البته تا زمان رسیدن به این مرتبه باید تلاش زیادی کرد. پست میهمان علاوه بر ایجاد اعتبار شما شروع به یادگیری آنچه که دیگران واقعاً در مورد شما و یا مقاله شما فکر می‌کنند به دست آورید. همیشه سعی کنید به نظرات خوانندگان پاسخ داده و با آن‌ها در ارتباط باشید تا به آن‌ها در درک بهتر این موضوع کمک نمایید. در صورت لزوم نظرات خود را در نظر بگیرید تا پست‌های خود را بهبود ببخشید.

وبلاگ نویسی مهمان برای دیگران اجازه می‌دهد تا مهارت‌های نوشتن خود را بهبود ببخشید. هر وب‌سایت یک سبک نوشتن منحصر به فرد دارد. این می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، اما با برقراری ارتباط و ویرایش مناسب، شما و مالک می‌توانید محتوای کامل‌تری را تولید کنید. هرچه بیشتر بنویسید، بیشتر یاد می‌گیرید.

پذیرش نویسنده میهمان معتبر

بازدید سایت

علاوه بر اینکه در وب سایت‌های معتبر شروع به نویسندگی می‌کنید، به تدریج از دیگر نویسنده‌ها نیز برای نوشتن مطالب در سایت خودتان استفاده کنید. نوشتن این افراد شاید به تنهایی بر اساس اینکه سئو سایت شما متفاوت است، نمی‌تواند مفید باشد اما اغلب این افراد پس از نوشتن مطالب خود، آن‌ها را شروع به اشتراک گذاری می‌کنند.

در نظر داشته باشید که هر کدام از این نویسنده‌ها دارای تعداد زیادی دنبال کننده هستند که برای خواندن مطلب باید به سمت سایت شما حرکت کنند و ترافیک سایت شما را افزایش دهند؛ بنابراین سعی کنید اعتبار سایت خود را توسط سئو افزایش دهید و از نویسندگان معتبر استفاده کنید. برای استفاده از نویسندگان دورکار می‌توانید از پلتفرم پارس فریلنسر بهره بگیرید.

اگر مطمئن نیستید که نویسندگان بعد از نوشتن مطالب را به اشتراک می‌گذارند یا نه در قانون وبلاگ خود ذکر کنید که «الزام به اشتراک گذاری» وجود دارد تا هر نویسنده پس از انتشار مقاله آن را به اشتراک بگذارد. همچنین این نویسندگان از لینک خارجی استفاده می‌کنند که به نوبه خود مفید است.

محتوا پادشاه است

بازدید سایت

جمله آشنایی که بارها شاید شنیده باشید اما واقعاً گفتن و شنید‌ن این عبارت نمی‌تواند اهمیت آن را بیان کند. البته هر محتوایی نمی‌تواند پادشاه باشد. محتوایی می‌تواند بازدید سایت شما را افزایش دهد که دارای ویژگی‌هایی باشد. این ویژگی‌ها را یک نویسنده محتوا می‌تواند به راحتی در نوشته‌های خود وارد کند و باعث شود سئو سایت شما به میزان زیادی بهبود پیدا کند. به خود می‌بالیم که توانسته‌ایم تعدادی از بهترین تولیدکنندگان محتوا  را به دورهم در پارس فریلنسر جمع کنیم تا به شما در رسیدن به هدفتان کمک کنند. البته گاهی لازم است که از نویسندگان حضوری در شرکت استفاده کنید که سابق بر این به طور مفصل صحبت کرده‌ایم.

به طور خلاصه در مورد یک محتوا مؤثر می توان گفت:

 • نوشته شما باید دارای کلید واژه به صورت‌های مختلف باشد.
 • کلید واژه باید در قسمت‌های خاصی به‌مانند تیترها، 150 کلمه اول و در پاراگراف‌ها تکرار شود
 • تصاویر به کار رفته دارای alt کلید واژه اصلی باشند

به عنوان کسی که تاکنون محتوا تولید نکرده‌اید، خودتان را به جای کاربرانی بگذارید که قرار است محتوای شما را جستجو کنند. آن‌ها چه عبارت‌هایی می‌توانند در موتور جستجو استفاده کنند. شما همان‌ها را می‌بایست در متن خود و قسمت‌های نزدیک به ابتدای متن به کار ببرید.

بازدید سایت

اگر بعد از یک ماه انجام دادن راهکارهای پیشنهادی، بازدید سایت شما هیچ تفاوتی نکرد، باید راهکارهای دیگر و تخصصی انجام داد که در مقاله ما نمی‌گنجد اما پلتفرم استخدام پارس فریلنسر به شما در این زمینه با ارائه خدماتی به‌مانند استخدام تولید کننده محتوا ، کارشناس شبکه‌های اجتماعی، کارشناس سئو و همچنین بهبود دهنده ترافیک سایت می‌تواند کمک کند. کافی است به ما و دوستان فریلنسر خودتان اعتماد کنید.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا