مشارکت و سرمایه گذاری

 وقتی با یک انتخاب درست و منطقی شما می توانید درعرض چند ماه یا چند سال ثروت خود را چند ده برابر نمایید چرا باید روی این فرصت چشم پوشی کنید ؟ 

صاحبان سرمایه همواره دنبال راهی به منظور افزایش سرمایه و دارایی های خود هستند، در حدود یک دهه اخیر در دنیا خیلی از سرمایه گذارانی که قدرت ریسک بالاتری داشته اند روی ایده ها و استارتاپ ها سرمایه گذاری کرده اند. بدیهی است اگر درست و بعد از بررسی ، سرمایه گذاری انجام شده باشد احتمال موفقیت پروژه چند برابر و البته میزان رشد ثروت چند ده برابر خواهد شد؛ از این رو سرمایه گذاری روی استارتاپ ها همواره برای سرمایه داران جذاب بودِ است.

چگونه با مشارکت و سرمایه گذاری در حوزه استارتاپ سرمایه خود را چند برابر کنیم؟

هیچ کدام از شرکت های حوزه فناوری که هم اکنون شرکت های هزار میلیاردی هستند چند سال پیش شاید اصلا وجود خارجی نداشته اند و این نشان دهنده رشد و پیشرفت سریع در حوزه فناوری است.

در طی ۱۰ سال اخیر فکر می کنید طلا یا مسکن چند برابر شده ؟  ۵ برابر یا ۱۰ برابر یا اصلا ۲۰ برابر ؟

با مشاهده استارتاپ های ایرانی مثل دیجی کالا یا اسنپ یا علی بابا یا… می بینیم ثروتشان شاید ۱۰۰۰ برابر یا بیشتر شده است و این تفاوت بزرگ بین سرمایه گذاری در حوزه فناوری و سایر حوزه هاست. یعنی شما می توانید با سرمایه گذاری درست و منطقی در حوزه استارتاپ ها در عرض چند سال ثروت و دارایی خود را چند برابر نمایید.

درباره پلتفرم پارس فریلنسر:

پارس فریلنسر پلتفرم کاریابی آنلاین است که کار خود را بصورت حرفه ای از سال 96 آغاز کرده است ، تیم پارس فریلنسر قبل از راه اندازی نسخه اصلی چند سال روی طرح آزمایشی و بررسی بازار دورکاری و استخدام تمرکز داشته و در نهایت از سیستمی منحصر بفرد در رسته کاری خود رونمایی کرده است.

در حال حاضر پارس فریلنسر تنها پلتفرمی است که تمام ابزارهای مورد نیاز برای استخدام ، برون سپاری پروژه و سفارش خدمات محلی را یکجا در اختیار کاربر قرار میدهد.

دکمه بازگشت به بالا