درباره ما

«پارس فریلنسر» اولین و تنها وب‌سایت دورکاری و فریلنسری بین المللی در ایران، امکان دریافت و پرداخت ریالی و دلاری از طریق درگاه بین المللی پی‌پال،ارتباط با میلیون‌ها فریلنسر و کارفرما در سراسر جهان، دسترسی به پنل کاربری در هر زمان و مکان از طریق اپلیکیشن موبایل را امکان پذیر می‌کند.

به دلیل وجود مشکلات و موانعی که بر سر راه متخصصان و پیمانکاران (فریلنسر‌ها) برای یافتن شغل مورد نظر خود و همچنین وجود موانع مشابه برای کارآفرینان و شرکت ها  برای یافتن بهترین متخصص و پیمانکار برای انجام پروژه های خود به وضوح احساس می شد،

گروه طراحی و توسعه پارس فریلنسر با تلاش و تحقیق شبانه روزی به مدت ۲ سال در زمینه برون سپاری و استخدام آنلاین و مشاهده ضعف‌های بسیار در سایت‌های فریلنسری و کاریابی موجود تصمیم به طراحی سیستمی بی‌نقص کرد که بتواند نیازهای متخصصان و همچنین کارفرمایان را به صورت کامل در دنیای مجازی رفع کند و از به وجود آمدن مشکلات ذکر شده جلوگیری کند.

امروزه شاهد انجام پروژه‌های بسیار زیادی در اینترنت هستیم که نقاط دور دست دنیا را به یکدیگر متصل کرده است.

کار و انجام پروژه به صورت آنلاین مزایای فوق العاده زیادی را برای طرفین دارد و می‌تواند هزینه های جانبی برای عقد قرارداد،اتلاف وقت در ترافیک و … را کاهش دهد.

در این سیستم تمام نیازهای طرفین گنجانده شده به‌طوری که کارفرما با ایجاد پروژه می‌تواند از بین پیمانکاران یکی را انتخاب کند و هزینه انجام آن را نزد سایت گروگذاری کرده و منتظر انجام پروژه خود به صورت ۱۰۰درصد کامل باشد.

سپس پیمانکار (فریلنسر) هم با اطمینان خاطر شروع به انجام کار کرده و پس از پایان کار و تحویل آن ، دستمزد خود را دریافت می‌کند.

این روش یکی از مرسوم‌ترین و بهترین روش‌های موجود برای معامله در دنیا است که خوشبختانه در کشور ما نیز در حال فراگیر شدن است.

نمونه ای از وب سایتهای معروف که با این روش فعالیت می کنند.

  1. www.freelancer.com
  2. www.odesk.com
  3. www.elance.com

کارآفرینان می توانند فریلنسر ها را برای کارهایی مانند برنامه نویسی، نویسندگی، ترجمه، طراحی، مهندسی، ورود اطلاعات، بازاریابی، فروش، حسابداری و… استخدام کنند.

امکانات , هزینه ها و آموزش ها را در وبلاگ و گوگل+ پارس فریلنسر دنبال کنید.

دکمه بازگشت به بالا