سه مرحله تا رسیدن به پروژه های فریلنسی محلی

هزاران پروژه هر روز توسط کارفرمایان از سرتاسر دنیا در سایت پست می شود و به دنبال افرادی مثل شما هستند تا آنلاین شوند و از سوی دیگر دنیا کار کنند. اما می خواهید خدمات کمی نزدیک تر به خانه شما باشند؟ جواب، “بله” است.

همسایگانی هستند که در نصب نرم افزار در کامپیوترشان به کمک نیاز دارند و همینطور همسایگانی هستند که در جابجایی لوازم منزل کمک می خواهند و برخی هم برای عکس گرفتن از محصولات دست ساز خود کمک می خواهند و …

بنابراین استعدادهای شما چیست؟ کارفرمایان برای چه کاری می توانند شما را در شهرتان استخدام کنند؟ آیا یک توسعه دهنده مشتاق وب برای شیفت روز و یک خدمتکار برای شیفت شب هستید؟

[av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ link=’manually,https://parsfreelancer.ir/service-marketplace/’ link_target=’_blank’ color=’red’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ admin_preview_bg=” av_uid=’av-49tdbo’]

سرویس های آنلاین پارس فریلنسر چطور کار میکند؟

[/av_promobox]
فهرست خدمات محلی

در اینجا سه مرحله کوتاه برای دریافت پروژه های محلی ارائه شده است:

  1. موقعیت مکانی خود را به پروفایلتان اضافه کنید.

خیلی ساده و راحت است. آیا می دانستید که می توانید موقعیت مکانی خود را به پروفایل اضافه کنید؟ مطمئنم می توانید تصور کنید چقدر سخت است پروژه محلی که نمی توانید ببینید را کامل کنید، بنابراین مطمئن شوید که موقعیت مکانی خود را اضافه کرده اید و آگاه شوید که شخصی در شهرتان می باشد که به شما نیاز دارد.

  1. مهارت هایتان را اضافه کنید.

آیا مهارت خاصی دارید؟ همیشه می خواستیم بدانیم در چه چیزهایی مهارت دارید اما حالا می خواهیم بیشتر بدانیم. اگر خدمتکار هستید، استعداد کشف نشده در عکاسی دارید، در مونتاژ مبلمان مهارت دارید، اگر مهارت های دیگری دارید می توانید از آنها استفاده کنید.

  1. ظاهر خوب.

یکی از تفاوت های اصلی برای انتخاب شدن برای یک پروژه محلی این است که وقتی کارفرمایان شما را انتخاب می کنند، در بیشتر موارد می خواهند شما را ببینند. با این ذهنیت، پیشنهاد می کنیم از یک تصویر زیبای خودتان به جای لوگوی شرکت استفاده کنید.

تصویر خود را از اینجا به روز کنید.

یک نمونه پروفایل کامل

نمونه پروفایل

 

[av_button label=’ثبت نام رایگان’ link=’manually,https://parsfreelancer.com/users/register’ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon_hover=’aviaTBicon_hover’ icon=’ue80c’ font=’entypo-fontello’ color=’aqua’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ admin_preview_bg=” av_uid=’av-262e10′]
خروج از نسخه موبایل