شرایط و ضوابط

ورود کاربران به پارس فریلنسر و هرگونه استفاده و بهره برداری از امکانات وب سایت و اپلیکیشن موبایل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات و سرویس های پارس فریلنسر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر بوده و شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پارس فریلنسر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پارس فریلنسر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از پارس فریلنسر به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

هر کاربر مجاز به ایجاد یک حساب کاربری می باشد , ایجاد بیش از یک حساب کاربری منجر به مسدود شدن تمام حسابها میشود.

در صورت نیاز به حساب کارفرما و فریلنسر بصورت همزمان از اینجا باید اقدام نمایید.

تعریف کارفرما و فریلنسر (پیمانکار)

کاربر (کارفرما یا فریلنسر) به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، از امکانات سایت استفاده نماید. کاربر متعهد می شود اطلاعات شخصی و عمومی پروفایل خود را صادقانه و بدون اغراق و گزافه گویی تکمیل نماید. (اطلاعات شخصی کاربر فقط توسط مدیر سایت قابل مشاهده است)

کشور محل سکونت کاربر از طریق ip شناسایی می شود.

فریلنسر(پیمانکار): شخص حقیقی و یا حقوقی است که به عنوان دورکار یا پیمانکار (ارائه دهنده خدمات)  با توجه به مهارت و تخصصی که دارد جهت استخدام یا  انجام پروژه ها از راه دور ثبت نام نموده است.

کارفرما: شخص حقیقی یا حقوقی است که به عنوان کارفرما جهت استخدام نیروی متخصص یا اجرای پروژه توسط فریلنسرها  ثبت نام نموده است.

  • در شرایط خاصی ممکن است از کاربر ، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی چنانچه اطلاعات کافی در اختیار پارس فریلنسر قرار ندهد، پارس فریلنسر می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه خدمات به وی خودداری کند.
  • حذف حساب کاربری حداکثر پس از 6 ساعت از ثبت نام امکان پذیر است و پس از این مدت شامل پرداخت هزینه خدمات می شود.

هزینه ها

لیست سایر هزینه ها را در این صفحه مشاهده نمایید.

سیستم پیش پرداخت یا پرداخت امن

سیستم گروگذاری جهت ایجاد اطمینان میان کارفرما و فریلنسر جهت انجام کار ایجاد شده است.

پس از انتخاب فریلنسر , کارفرما باید پرداخت امن درخواستی را جهت شروع پروژه ایجاد نماید این مبلغ تا زمانی که پروژه کامل شود و کارفرما از نتیجه کار رضایت داشته باشد نزد پارس فریلنسر به امانت خواهد بود.

 پرداخت امن نزد پارس فریلَنسِر به امانت می ماند تا کارفرما و فریلنسر با اطمینان با هم کار کنند.
هر زمان کارفرما کار را تحویل گرفت و از نتیجه کار رضایت داشت پرداخت امن را برای فریلَنسِر آزاد می کند.

فریلنسر باید پس از دریافت کل مبلغ پروژه بصورت پرداخت امن کار را تحویل کارفرما دهد. در صورتی که پروژه فازبندی شده باشد با ایجاد پرداخت امن برای هر فاز فریلنسر می تواند کار مربوط به همان فاز را تحویل کارفرما دهد.

در صورتی که بدون ایجاد پرداخت امن توسط کارفرما , فریلنسر پروژه را تحویل ایشان دهد پارس فریلنسر مسئولیتی در قبال پرداخت هزینه ی پروژه به فریلنسر ندارد.

در صورتی که کارفرما پس از دریافت کار پرداخت امن را آزاد نکند فریلنسر می تواند تقاضای داوری دهد.

توجه داشته باشید  پرداخت  های خارج از سایت به هیچ عنوان قابل پیگیری توسط ما نیست , و مسئولیت آن به عهده طرفین پروژه می باشد.

سیستم فازبندی یا نقاط عطف

این سیستم جهت مدیریت آسان تر پرداخت ها و مراحل اجرای پروژه می باشد.

جهت اجرای پروژه های بزرگ می توان پرداخت ها را بر اساس تاریخ تحویل هر مرحله از پروژه زمان بندی نمود.

هیچ محدودیتی در تعداد یا زمان فاز یا مرحله ی پروژه وجود ندارد.

ایجاد فاز توسط طرفین امکان پذیر است و در هر صورت باید توسط کارفرما تایید شود.

(جهت آگاهی این صفحه را مشاهده نمایید)

صورتحساب

فاکتور بیشتر برای پروژه های ساعتی یا محصولات آماده ی فروش می باشد, در سایت سپرده گذاری (گروگذاری) نمی شود و پس از درخواست فریلنسر ، توسط کارفرما به حساب فریلنسر بدون کسر کارمزد واریز میشود.

حذف یا اخراج فریلنسر

پس از انتخاب فریلنسر(برنده),  4 روز فرصت دارد کار را شروع کند , در غیر اینصورت کارفرما می تواند فریلنسر را حذف کند.

برقراری ارتباط و مذاکره

جهت برقراری ارتباط  کاربران سایت باید از امکاناتی که  سایت در اختیار آنها قرار داده استفاده نمایند , در صورت عدم دسترسی به اینترنت پر سرعت و کامپیوتر  اپلیکیشن موبایل پارس فریلنسر بهترین گزینه برای ارتباط است.

تبصره۱: تبادل اطلاعات تماس خارج از سایت مانند تلفن,ایمیل و… فقط در مرحله ی در حال کار مجاز می باشد (بند ۱۰ این صفحه را مشاهده فرمایید)

تبصره۲: در صورت ارجاع پروژه به بخش داوری  اطلاعات  و مستندات و مکاتبات و دسترسی های لازم به شیوه های تماس خارج و داخل سایت را باید در اختیار تیم حل اختلاف قرار دهید.

آزمایشگاه مهارت ها

شرکت در آزمون تخصص ها اختیاری است,قوانین و هزینه ی مربوط به هر آزمون در صفحه ی آزمایشگاه مهارت ها قابل مشاهده است.

بدلیل ماهیت سایت اکثر آزمون ها به زبان انگلیسی می باشد.

چنانچه کارفرما از فریلنسر پروژه تقاضای ارائه ی نماد مهارت نماید، فریلنسر باید در آزمون مربوطه شرکت و نماد مهارت درخواست شده را دریافت نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات پارس فریلنسر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پارس فریلنسر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که پارس فریلنسر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

مهم: کاربران موظف هستند در هنگام ثبت نام، آدرس ایمیل معتبر را وارد کنند و در صورت نیاز با خارج کردن آدرس ایمیل وب سایت از پوشه هرزنامه (Spam) امکان ایجاد ارتباط را میسر سازند. ایمیل های پارس فریلنسر از دامنه ParsFreelancer.com ارسال می شوند. 

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد پارس فریلنسر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک متنی و صوتی ارسال نماید.

وب سایت از طریق آدرس ایمیل درج شده در حساب کاربری مشتری، نماینده یا کاربر، با این افراد ارتباط برقرار می کند. کلیه اطلاعیه ها و اعلانات از طریق این آدرس ایمیل به افراد اعلام خواهد شد، همچنین تغییرات در این توافقنامه از طریق ایمیل به مشتری اطلاع رسانی می شود.

سیستم حل اختلاف

جهت حل اختلاف طرفین می توانند توسط سیستم داوری اختلافات خود را حل نمایند. با توجه به گستره ی خدمات در پارس فریلنسر ورود به بخش داوری تنها جهت اختلافات معمول رایگان بوده و جهت بررسی حرفه ای توسط کارشناس متخصص , هزینه ی آن باید توسط طرفین(کارفرما و فریلنسر) پرداخت شود.

توجه : چنانچه اختلاف بوجود آمده توسط طرفین قابل حل و فصل شدن می باشد توصیه می کنیم از لغو متقابل استفاده نمایید. و خود را درگیر پروسه ی زمان بر داوری نکنید.

طرفین می بایست تمام مدارک پروژه از جمله : اسناد,مکاتبات,فایل ها و… را جهت کمک به حل و فصل سریع تر اختلاف در اختیار تیم داوری قرار دهند.

در صورتی که رای تیم داوری به نفع  کارفرما صادر شود لازم الاجرا و غیر قابل برگشت بوده و همچنین فقط پرداخت امن (پرداخت هایی که آزاد نشده باشد) به کارفرما مرجوع داده می شود و هزینه های سایت(کمیسیون,هزینه های جانبی) قابل برگشت به طرفین نیست.

چنانچه رای تیم داوری به نفع  فریلنسر صادر شود لازم الاجرا و غیر قابل برگشت بوده, پرداخت امن به کیف پول فریلنسر واریز می شود و هزینه های سایت(کمیسیون,هزینه های جانبی) قابل برگشت به طرفین نیست.

هر یک از طرفین ۲ روز فرصت دارد پاسخ خود را در سیستم داوری ثبت نماید.در غیر اینصورت رای به نفع طرف مقابل صادر می شود.

چانچه هر یک از طرفین ادعای خسارت کند,تیم داوری کلیه مدارک لازم  را جهت ارجاع به مراجع قضایی در اختیار شاکی قرار می دهد.

تیم داوری پارس فریلنسر کاملا بیطرف بوده و رای صادر شده هیچ سود و زیانی برای تیم داوری در بر نخواهد داشت و شما موافقت می کنید پارس فریلنسر را از هرگونه ادعا، تقاضا و زیان در ارتباط با اختلاف بوجود آمده مبرا بدانید.

لغو متقابل

کارفرما یا فریلنسر در هر مرحله از پروژه می تواند پروژه را با توافق طرف مقابل لغو نماید. با لغو متقابل پروژه بسته می شود و امکان ارسال فایل و پیام وجود ندارد و تنها دسترسی به بخش پرداخت امن و صورتحساب پروژه امکان پذیر است.

به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. بعد از لغو متقابل امکان ایجاد پرداخت امن و فاکتور جدید وجود ندارد.
  2. بعد از لغو متقابل امکان رتبه بندی فریلنسر و کارفرما وجود ندارد.
  3.  قبل از پذیرفتن درخواست لغو , طرفین معامله باید تکلیف پرداختها را مشخص نمایند.

سیستم کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی

این سیستم به کاربر اجازه می دهد از طریق معرفی پارس فریلنسر و جذب کاربر درآمد کسب نماید. (بیشتر)

فعال سازی از طریق ورود به داشبورد و سپس مراجعه به منوی شبکه های اجتماعی امکان پذیر است.

پورسانت پرداختی در برگه تعرفه ها درج شده است.

درگاه بین المللی پی پال و انتقال وجه

چنانچه طرف مقابل قرارداد (کارفرما یا فریلنسر) خارج از کشور باشد پارس فریلنسر جهت دریافت و پرداخت وجه ملزم به استفاده از درگاه پی پال و پیزا می باشد که در اینصورت کارمزد Payza و Paypal بر عهده دریافت کننده وجه می باشد. (برگه تعرفه ها)

** برداشت از کیف پول و انتقال به حساب بانکی تا 4 روز کاری و انتقال به حساب زرین پال حداکثر تا 48 ساعت انجام می شود.

پاداش و هدایای نقدی

هدایای نقدی که به مناسبتهای مختلف به کیف پول کاربران واریز می شود قابل برداشت نبوده و فقط جهت خدمات غیر رایگان سایت قابل استفاده هستند.

این تفاهم‌نامه یک سند رسمی و به عنوان قرارداد کاری تلقی می شود و در دو نسخه فارسی و انگلیسی در وب سایت های پارس فریلنسر منتشر شده و حکم واحد را دارد. متن توضیحات پروژه های دورکاری , استخدام و درخواست خدمات نیز به عنوان موضوع قرارداد می باشد.

پارس فریلنسر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

پارس فریلنسر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پارس فریلنسر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پارس فریلنسر ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پارس فریلنسر جزئی از اموال ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پارس فریلنسر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پارس فریلنسر محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها،اپلیکیشن موبایل و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط پارس فریلنسر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار پارس فریلنسر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت پارس فریلنسر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای پارس فریلنسر محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات ما، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

پارس فریلنسر محصولات و خدمات مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال نیز به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.ParsFreelancer.com می باشد. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت پارس فریلنسر هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.Parsfreelancer.ir وwww.Parsfl.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

1. محتوی – وب سایت توسط ما و برای اطلاع رسانی، سرگرمی و آموزش شخصی و ارائه خدمات در اختیار شما قرار گرفته است. ما هرگز بیان و یا ضمانت نمی کنیم که اطلاعات قابل دسترسی از طریق وب سایت، دقیق، کامل و یا به روز باشد. مضامین موجود روی وب سایت شامل عکس ها، تصاویر و متن ها، را نمی توان به هیچ وجه مگر برای استفاده شخصی غیر تجاری داخل منزل خود کپی، تکثیر، چاپ، دانلود، ارسال، یا منتشر کرد. هر گونه استفاده دیگر مستلزم کسب اجازه کتبی قبلی ما می باشد.

2. شما موافقت می کنید که مضامین موجود در وب سایت را تعدیل نکرده، تغییر نداده یا از آنها مضامین دارای حق مولف خود را تولید نکنید و از استفاده از آنها به هر دلیل دیگر بغیر از استفاده شخصی غیر تجاری خود خودداری کنید. شما موافقت می کنید که از وب سایت فقط برای مقاصد قانونی و بگونه ای استفاده کنید که حقوق یا نحوه استفاده و لذت بردن از وب سایت توسط هر طرف ثالث را نقض و یا محدود نکرده و یا در سر راه آن مانع ایجاد نکند. این محدودیت ها یا بازداری ها شامل انجام کارهایی می باشد که غیر قانونی بوده، یا ممکن است موجب اذیت و آزار اشخاص و انتقال مضامین زشت و یا اهانت آمیز باشد

3.شما نباید از طریق وب سایت هیچگونه مضمون توهین آمیز، تهدید کننده، زشت و موهن، مضر یا هرزه نگاری و یا مضامینی که به هر صورت حقوق سایرین (شامل حقوق مالکیت معنوی، حقوق محرمانگی، یا حقوق شخصی) را نقض کرده و یا از آن تخلف می کند و یا موجب اضطرار شده و مطابق با تمامی قوانین مربوطه نمی باشد را ارسال کرده و یا انتقال دهید. شما نباید عقایدی که رکیک و مبتذل، مستهجن، جنسی، نژاد پرستانه و یا به هر دلیل اهانت آمیز می باشد را مطرح کنید. ما از شما انتظار داریم که همواره با دیگران با احترام برخورد کنید.

4. بیانیه رفع مسئولیت – تا حداکثر حد مجاز شناخته شده در قانون، ما وب سایت و اطلاعات، اسامی، تصاویر، عکس ها، آرم ها و نماد های مرتبط با ما یا محصولات و خدمات ما و یا محصولات و خدمات طرف های ثالث موجود روی وب سایت خود را بر مبنای “همانگونه که هست” ارائه کرده و هیچگونه ضمانت صریح یا ضمنی، شامل ضمانت قابل قبول بودن کیفیت، قابل فروش بودن، مناسب بودن برای مقاصد ویژه، عدم خطا، سازگاری، ایمنی و یا دقت در زمینه آن محصولات و یا خدمات ارائه نمی دهیم. ما مسئولیت هیچگونه صدمه مستقیم یا غیر مستقیم یا خسارت های تبعی، یا هر نوع صدمه که بر اثر استفاده و یا عدم استفاده، داده ها، یا منافع که ناشی از استفاده از این وب سایت و یا در ارتباط با آن می باشد را به عهده نمی گیریم.

5. خطا ها و وقفه ها – ما ضمانت نمی کنیم که ویژگی های موجود در مضامین وب سایت ما بدون وقفه و یا فاقد خطا باشد، و یا اینکه ایراد ها تصحیح خواهد شد، و یا اینکه وب سایت یا سروری که آنرا در دسترس قرار می دهد فاقد ایراد و یا ویروس بوده و یا اینکه بیان کننده کارایی کامل، دقت، و قابل اطمینان بودن مضامین باشد. ما در زمینه هر گونه صدمه و یا ویروس هایی که ممکن است بر اثر دسترسی، استفاده و یا مرور وب سایت ما و یا دانلود هر گونه مضمون، داده، متن، تصویر، ویدئو و یا کلیپ صوتی از آن رایانه، تجهیزات و یا سایر اموال شما را تحت تاثیر قرار دهد مسئولیتی قبول نمی کنیم .

6. وب سایت طرف های ثالث – شما تایید و موافقت می کنید که ما مسئول در دسترس بوده وب سایت های طرف های ثالث و یا مضامینی که از طریق این وب سایت ها بدانها دسترسی پیدا می کنید نبوده و ما هر گونه مضمون، مواد تبلیغاتی، محصولات و خدمات موجود در آن وب سایت ها را تصدیق نکرده و یا مسئول آنها نمی باشیم. ما همچنین در قبال هر گونه صدمه، خسارت یا تخلف ناشی و یا مرتبط با استفاده و یا اعتماد به هر گونه مضمون، مواد تبلیغاتی، محصولات و یا خدمات در دسترس در این وب سایت ها یا از طریق آنها ارائه می شود مسئولیتی قبول نمی کنیم. هر گونه معامله بین شما و هر کدام از تبلیغ کننده ها و یا طرف های تجاری موجود در وب سایت و یا از طریق آن، شامل پرداخت و یا تحویل محصولات، خدمات و یا هر گونه شروط، ضوابط، ضمانت ها یا نمایندگی های مرتبط با چنین معاملاتی فقط بین شما و تبلیغ کننده و یا طرف تجاری مربوطه می باشد. شما موافقت می کنید که از ما در زمینه هر گونه صدمه یا خسارت از هر نوع که در نتیجه هر گونه معامله فوق اتفاق می افتد سلب مسئولیت کنید.

7. آرم ها – تمامی حقوق از جمله حق کپی رایت و حقوق مرتبط با پایگاه داده ها در این وب سایت و مضامین آن متعلق به ما بوده و یا مجوز آن به ما تعلق دارد.

8. ارسال مضامین – در جایی که از شما دعوت می شود تا مضامینی از قبیل متن، گرافیک، ویدئو یا صدا (“مضامین”) را برای ما ارسال کنید، در هنگام ارسال چنین مضامینی از شما خواسته می شود تا حق امتیاز و مجوز همیشگی، و غیر انحصاری یا حقوق فرعی استفاده، چاپ و تکثیر، تصحیح، تعدیل، انتشار، ترجمه، خلق کارهای جانبی، توزیع، اجرا، نمایش و بکار گیری تمامی حقوق کپی رایت و انتشار مربوط به مضمون ارائه شده خود در سرتاسر جهان و یا بکار گرفتن آن در سایر کارها در هر کدام از رسانه های شناخته شده فعلی و یا رسانه ای که در آینده تشکیل می شود را طی مدتی که هر گونه حقوق ممکن است برای آن مضمون وجود داشته باشد به ما اعطا کنید. اگر تمایلی به دادن این حقوق به ما ندارید، لطفا مضامین و فایل های خود را برای وب سایت ارسال نکنید. با ارسال مضامین خود به وب سایت شما ضمانت می کنید که: (اصالت)- اینکه مضامین ارائه شده توسط شما اصلی بوده و شما مالک حق کپی رایت آنها می باشید؛ (عدم تخلف از قوانین)- اینکه هیچکدام از مضامین ارائه شده توسط شما زشت و موهن، هجو و افترا آمیز یا کفر آمیز نبوده و یا هیچگونه حق مجریان و یا حقوق مالکیت آنها و یا هر گونه حق اخلاقی، حق کپی رایت، حق حفظ حریم شخصی و خصوصی، حق انتشار یا سایر حقوق هر گونه طرف ثالث را نقض نمی کند؛ (عدم محدودیت یا پرداخت) اینکه می توانیم مضامین ارائه شده توسط شما را مورد استفاده قرار داده، منتشر کرده، انتقال داده و یا از آنها بهره برداری کرده و حقوق اعطا شده در این توافق نامه را بدون محدودیت یا پرداخت به شما و یا هر گونه طرف ثالث را بکار بسته و شما از تمامی حقوق اخلاقی و معنوی روی مضامین ارسالی خود صرفنظر می کنید؛ و (طرف های ثالث) – اینکه شما موافقت نامه ها و اجازه انتشار لازم را از تمامی اشخاصی که باید در زمینه مضامین مربوطه و استفاده ما از آنها چنین موافقت هایی را انجام دهند را کسب کرده اید و اینکه هیچکدام از مضامین یا مواردی که توسط ما منتشر می شود هر گونه حقوق هر طرف ثالث دیگر را نقض نمی کند.

9. تضمین جبران خسارت – شما موافقت می کنید که بلافاصله و در صورت تقاضا در مقابل تمامی شکایات، دیون، صدمات، هزینه ها و مخارج، شامل هزینه های حقوقی که از نقض این شروط و ضوابط توسط شما و یا هر گونه بدهی و دیونی که بر اثر استفاده شما از وب سایت ناشی می شود به ما غرامت پرداخت کنید.

10. خاتمه استفاده – ما باید از این حق برخوردار باشیم که اگر بنا به صلاحدید خود تشخیص دهیم که شما این شروط و ضوابط را نقض کرده اید یا به هر نحوی درگیر انجام اعمالی گشته اید که ما آنرا به صلاحدید خود غیر قابل قبول تشخیص دهیم، بلافاصله به استفاده شما از وب سایت خاتمه دهیم.

11. عدم اعتبار – در صورتی که هر کدام از این شروط و ضوابط به دلیل قوانین هر ایالت و یا کشوری که این شروط و ضوابط باید در آنها اعمال شود غیر قانونی، نامعتبر یا غیر قابل اعمال تشخیص داده شود، آن شرط یا ضابطه خاص تا حدی که قانونگذار آن شروط و ضوابط را غیر قانونی، نامعتبر یا غیر قابل اعمال می شناسد از این توافقنامه حذف شده و بقیه آن شرط و ضابطه خاص و همچنین تمامی شروط و ضوابط دیگر اعتبار کامل خود را حفظ کرده و برای طرفین الزام آور و لازم الاجرا باقی خواهند ماند.

12. عدم قبول – در صورتی که این شروط و ضوابط بطور تمام و کمال مورد قبول نمی باشد، شما از اجازه دسترسی به وب سایت برخوردار نبوده و باید استفاده از وب سایت را بلافاصله متوقف کنید.

13-بسیاری از موارد مهم (برای مثال سعی در نفوذ به اکانت کاربری،وضعیت سفارشات, دریافت حمایت و واریز وجه به حساب بانکی و سایر اطلاع رسانی ها) برای کاربران بصورت پیامک و ایمیل ارسال می شود. با توجه به اینکه این پیامک ها از سامانه پیامک وب سایت و با شماره هایی نظیر 3000XXXXXX ارسال می گردد؛ در صورتی که کاربری دریافت پیامک های تبلیغاتی را بر روی سیم کارت خود محدود کرده باشد، این پیامک(ها) را دریافت نخواهد نمود. این امر مسئولیتی برای وب سایت پارس فریلنسر ایجاد نخواهد کرد و لاگ سامانه پیامک پارس فریلنسر ، سند معتبری برای ارسال پیامک می باشد.

توجه : در چنین مواقعی می توانید برای فعال کردن پیامک های تبلیغاتی از خطوط همراه اول عدد 2 را به شماره 8999 و برای خطوط ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال فرمایید.

14. حفظ حریم خصوصی – ما باید قوانین قابل اجرای مربوط به محافظت از داده ها را در جای خود و در ارتباط با هر گونه اطلاعات شخصی مربوط به شما که توسط ما جمع آوری می شود رعایت نماییم. ممکن است در صفحه های مختلف وب سایت از شما خواسته شود تا اطلاعات پایه ای متعددی را درباره خود ارائه نمایید. ما این اطلاعات را مطابق با شرایط و ضوابط خود مورد استفاده قرار خواهیم داد.

15. کارفرما می‌پذیرد که پارس فریلنسر پیمانکار نهایی نیست، بلکه تنها یک بستر نرم‌افزاری است که ارتباط بین پیمانکار و کارفرما را جهت توافق بر انجام یک سرویس فراهم می‌کند. در پارس فریلنسر فریلنسر یا ارائه دهنده خدمات مختار است  درخواست خدمات را بپذیرد یا رد کند،

h

در صورت تمایل به عقد قرارداد NDA با ما تماس بگیرید

درباره این قرارداد

تضمین کیفیت و امنیت مالی در پارس فریلنسر

ارائه سوابق متخصصین

یکی از بارزترین امکانات پلتفرم پارس فریلنسر، دامنه وسیع اطلاعاتی است که پیش از انتخاب متخصص و انجام  پروژه در اختیار کارفرما قرار می گیرد.
کارفرما به فهرست فریلنسرهای سایت، لیست تخصص ها و سطح کیفیتی که آنها از خود در آزمون های تخصصی نشان داده اند، سوابق کاری و نمونه کار آنها ، میانگین رتبه ای که از مشتریان گرفته یا تعداد پروژه های موفقی که انجام داده اند، دسترسی دارد و حتی می تواند از بین فریلنسرها گروهی را به عنوان فریلنسر منتخب خود برگزیند.

اختیار در انتخاب متخصص

کارفرما برای انتخاب فریلنسر اختیار عمل کامل دارد، می تواند برای همه یا برخی از فریلنسرها دعوتنامه برای مشارکت در انجام پروژه ارسال کند، تمامی فریلنسرها ملزم به رعایت قوانین سایت هستند.

امکان تحویل و پرداخت مرحله ای

در پلتفرم پارس فریلنسر این امکان برای کارفرمایان در نظر گرفته شده که به اختیار خود هزینه پروژه خود را با توافق فریلنسر به صورت مرحله ای پرداخت کنند و در مقابل پروژه را نیز به صورت گام به گام دریافت نمایند. کارفرما با دریافت هر فاز 4 روز زمان دارد تا صحت کیفیت کار انجام شده را بررسی نماید.
به این ترتیب کارفرما اطمینان حاصل می کند که تمامی بخش های پروژه کیفیت مناسبی دارد.

امکان ارتباط مستقیم

گاهی لازم است کارفرما با فریلنسر پیرامون پروژه با هم تبادل نظر داشته باشند، در سایت  این امکان با عنوان گفتگو یا پیام خصوصی وجود دارد.

پرداخت وجه پروژه

بخش مهم هر پروژه پرداخت هزینه و امنیت مالی طرفین پروژه می باشد،به اینصورت که فریلنسر میتواند قبل از شروع به کار برای هر مرحله از کار درخواست سپرده گذاری یا همان پرداخت امن نماید،کارفرما هم پس از دریافت هر مرحله و رضایت از کار ، پرداخت امن همان فاز را برای فریلنسر آزاد نماید.

تاریخ تنظیم ۸ دی ۱۳۹۵

تاریخ آخرین ویرایش این سند، 29 مرداد 1397