فریلنسر شوید و از
مهارت های خود درآمد کسب کنید!

اگه با شغل فریلنسری آشنا هستید ثبت نام نمایید!
اگه با این روش کار آشنا نیستید پیشنهاد میکنم پس از ثبت نام، مطالب و آموزش های وبلاگ رو دنبال کنید.

راهنمای ثبت نام و استفادهثبت نام رایگان

فریلنسر یا آزادکار چه کسی است؟

قرارداد کارمُزدی یا حق‌الزحمه‌ای یا فری‌لنس، گونه‌ای قرارداد کاری است که بر پایهٔ آن فرد یا شرکتی قول انجام کاری را برای یک کارفرما در ازای دست‌مزدی مشخص را می‌دهد. فریلنسر کسی است که سرویس ها یا خدمات خود را بدون تعهد درازمدت به کارفرما ارائه می کند. آنها معمولاً ساعتی، روزانه یا پروژه ای دستمزد می گیرند و اساساً یک کسب و کار یک نفره است.

زمینه هایی که در آن فریلنسینگ رایج است

موسیقی، چاپ، نویسندگی،ترجمه، برنامه نویسی، عکاسی، روزنامه‌نگاری، آرایشگری، ویرایش، طراحی گرافیک، طراحی سایت، مشاوره، راهنمای تور،برخی فعالیت های مهندسی معماری و …

مزایای دورکاری برای افرادی که در جستجوی کار هستند

از مزایای این نوع کار می توان به آزادی عمل فرد اشاره کرد که در محیطی بدور از استرس قادر است از مهارت های خود در جهت انجام بهتر موارد سپرده شده به او استفاده کند؛ قادر است زمان بندی مناسبی برای انجام کارهای خود داشته باشد؛ عمدتا قادر هستند تا با همکاری با چندین شرکت مختلف به صورت دورکاری، درآمد ماهیانه خود را ارتقا دهند و در صورتی که وظایف محوله را درست انجام دهند عمدتاً محدودیتی از سمت کارفرما برای همکاری انحصاری وجود ندارد؛ با کمترین هزینه ممکن (یک لپتاپ یا کامپیوتر و یک خط اینترنت) قادرند در هر محلی، مشغول به کار شوند.

دورکاری بین المللی

یکی دیگر از مزایای پارس فریلنسر برای متخصصینی که کاری مناسب تخصص خود نیافته اند این است که محدودیت جغرافیایی ندارد و آنها می توانند با ارسال رزومه خود برای شرکت های معتبر در خارج از کشور نیز به صورت دورکاری فعالیت نمایند.
برای مثال اگر شما در زمینه برنامه نویسی تخصص داشته باشید به سادگی می توانید در شرکتی بین المللی مثل HP به صورت دورکاری فعالیت کنید که این امر هم مستلزم تسلط به زبان انگلیسی است.

با هر تخصصی اینجا کار پیدا می کنید…

ثبت نام

۱٫ به عنوان فریلنسر ثبت نام نمایید.

تکمیل پروفایل

۲٫ پروفایل و مهارت های خود را تنظیم کنید.

استخدام

۳٫ پروژه های جدید با مهارت شما به شما اطلاع رسانی میشود.

ارسال پیشنهاد

۲٫ پیشنهاد قیمت خود را ثبت کنید.

اتمام کار

۳٫ پروژه را تحویل دهید و حق الزحمه را دریافت نمایید.

ثبت خدمات

خدمات کسب و کار خود را در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار دهید

ارسال پیشنهاد قیمت

با مشتری ارتباط برقرار کنید و کار را انجام دهید.

هر کاری را میشه با امکانات پارس فریلنسر برون سپاری کرد,از پروژه های اینترنتی گرفته تا کارهای خدماتی حضوری , نمونه ی کوتاهی از این کارها رو ببینید….

بازرگانی، حسابداری ، منابع انسانی و حقوقی

یافتن منابع محصولات، ساخت و تولید

نوشتن، محتوا و ترجمه

فروش و بازاریابی

طراحی، رسانه ها و معماری

شبکه، مهندسی و علوم

ورود اطلاعات و مدیریت

تلفن همراه و رایانه

به عنوان فریلنسر ثبت نام نمایید
و تخصصتون رو از قسمت مهارت ها انتخاب کنید.

از این به بعد،هر پروژه ای که مطابق با تخصص شما توسط کارفرمایان ایجاد شود از طریق ایمیل و اپلیکیشن پارس فریلنسر به شما اطلاع رسانی می شود.

فریلنسینگ ساده ترین راه برای این است که رئیس خود باشید. شما می توانید با تعهد و جدیت خود در این کار موفق شوید. هدف کار فریلنسینگ باید برای شما بسیار روشن باشد. شما نمی توانید کاری را بدون داشتن هدف شروع کنید.
توجه: اگر شما در زمینه خاصی تجربه و تخصص دارید، پس می توانید کار تمام وقت فریلنسینگ را انتخاب کنید و به انجام آن بپردازید. اما با این حال اگر تجربه و تخصصی ندارید، بهتر است شغل قبلی خود را ترک نکنید. شما در این حالت می توانید به صورت پاره وقت کار فریلنسینگ انجام دهید و این کار باعث می شود که شما در زمینه های مختلف، تجربه بیشتری بدست آورید.